Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? . Többi lennt.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? . Többi lennt.

Figyelt kérdés
a barátommal kb 2honapja élünk aktiv szexuális életet. 17éves vagyok nem szeretnék fogamzásgátlót szedni.. ezért mindig óvszerrel védekezünk.. a multkor viszont véletlenül felcsúszott egy kicsit..ez a menstruáciom előtt 2héttel volt kb. és akkor megjött. a most pedig 3napja késik. nagyon meg vagyok ijedve.

2013. szept. 19. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért vagy megijedve? A gyermek áldás nem? Azért nevezik gyermekáldásnak. Ha nem féltél dugni, és gyerek lesz, ne féljél felnevelni sem. Ámen.
2013. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nincs 100% védekezési módszer aki nemi életet él az bármikor lehet terhes
2013. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha utana megjott akkor nem lehetek terhes.nem?
2013. szept. 19. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ne?!
2013. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert a beágyazodás kb egy hét mulva történik es akkor utána már nem

Jött volna megg..

2013. szept. 19. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,2hét a beágyazódás,viszont vannak akik terhesen menstruálnak..persze annak mennyisége,színe is másabb simán megkülönböztethető egy rendes menzesztől,mégis akiknél előfordult egy utolsó semmiben nem különböző menzeszük van..lehetne sok példát felhozni,ha késik teszt már kimutatja.Szerintem érdemes lenne,x-epil tesco-ban 600 ft körül van,2db-os.De nem hinném,nyugi.. :)
2013. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megjött rendesen.

Köszii mindenkineek!

2013. szept. 20. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!