Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratommal eddig csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal eddig csak ovszerrel csinaltuk. Fogamzasgatlot nem szedek, es nem is szeretnek. Viszont ki szeretnenk probalni milyen gumi nelkul. Arra jutottam, hogy mivel ma jott meg a menstruaciom ki szeretnem igy probalni. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szoval, mivel regota egyutt vagyunk a nemi betegsegektol nem felek, nem is csaljuk egymast. viszont ki szeretnem probalni ovszer nelkul, menstruacio kozben, mert ugy hallottam ilyenkor kisebb a teherbe eses eselye.
2013. szept. 19. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes és készülj fel, hogy az abortusz tönkretesz lelkileg. Nem vicc.
2013. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira érezni akarod, akkor minimum pharmatex+megszakítás.
2013. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
jól mondod, kisebb az esélye, de ebben simán benne van az hogy teherbe esel, mert mondjuk most nem fogsz, de akkor ó eddig nem estem teherbe nyomassuk gumi nélkül, és újabb tini anyuka sok sikert
2013. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azon kívül menstruáció alatt én nem szexelnék. Fiú vagyok. Biztos, hogy a barátod szeretné? És lehet terhesség belőle.
2013. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan szeretne. Sokat hezitaltam magamban erre a kerdesre, es mivel nem szeretnek gyereket 19 evesen, nem fogom igy megtenni vedekezes nelkul. Es koszonom mindenkinek :)
2013. szept. 19. 11:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha ma jött meg, és ma csináljátok simán lehetsz terhes.

Nem kisebb az esélye. Csak a méhen kívülinek lesz kicsit nagyobb.

Menzesz esetén a pharmatex (hüvelytbai, hüvelykúp, krém, hab) nem tudom mennyire jó, utána kéne olvasnod. Inkább várd meg míg vége lesz, és hüvelytabi (10 perccel az aktus előtt, azaz az előjáték során fel kell helyzeni mélyen a méhszájhoz), majd 10-15 perc után mire feloldódott lehet csinálni. A biztonság kedvéért legyen megszakításos és mondjuk cicire fejezze be, de akkor elég kicsi az esélye annak, hogy terhes légy. Tapasztalatból mondom, használtam már ilyet és működik.

2013. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy nőnél bármikor lehet rendkívüli peteérés... így soha nem kizárt a terhesség...


Ha nem akarsz gyógyszert szedni, 3 lehetőséged is van:


1. Pharmatex + megszakítás. Hátránya: az orál majdnem kizárt...

2. Hüvelygyűrű: sokkal alacsonyabb a hormontartalma, mint a gyógyszernek, mert közvetlenül a hüvelyben szívódik fel.

3. Lea.. gyakorlatilag hasonló, mint a pesszárium, de mégse ugyanaz...

[link]

2013. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Olvass utána a naptár-módszernek, stabil párkapcsolatban kb. azonos hatásfokkal küszöbölhető ki a nem kívánt terhesség, csak épp nincs gumi, meg hormon stb. Oda kell figyelni, észnél kell lenni, de működik teljesen jól :)

Én a kezdetektől, 18 éves korom óta így védekezek, plusz a kritikus napokon gumizunk. Most 27 vagyok, és soha semmilyen probléma nem merült fel. Meg kell ismerned a tested, ennyi. És ez abban is segít, hogy időben észreveszed, ha valami máshogy működik (mert pl. elkaptál egy fertőzést vagy valamit).

2013. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as: a naptármódszer nem fogamzásgátló módszert, hanem a babát akaró nőknek segítség...


Teszem azt a ciklus második felében vagytok együtt... rá két napra van egy spontán rendkívüli peteérésed... a spermiumok ugyebár 3-5 napig lazán életképesek... sehogy se tudod kiküszöbölni...


Az, hogy te így nem estél teherbe, az csak a szerencsének köszönhető.

2013. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Es a fogamzasgatlo 3 honapos injekciorol mi a velemenyetek?
2013. szept. 19. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!