Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szeptember 4.-én együtt voltam a barátommal de kiszakadt az óvszer. 24 órán belül vettem be ESCAPELLE 72 órás tablettát. Normálisan Szeptember 7. -én / 8. -án kellett volna megjönni a menstruációmnak, de még mindig nem jött meg . Szeptember 10. -én vettem két tesztet és mindkettő negatív lett.

2013. szept. 13. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A sürgősségi tabi összezavarta a hormonháztartásodat.
2013. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Késhet is tőle.
2013. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csak azt tudom, hogy 6 nap után neked nem fogja kimutatni a terhességet a terhességi teszt még akkor sem, ha terhes vagy.
2013. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint még fel is vagyok fázva. Meg gondoltam arra,hogy a gyógyszer is összezavarhatta a hormonháztartásom meg sokat idegeskedek emiatt.
2013. szept. 13. 23:19
 5/7 anonim válasza:
Várj még egy hetet, ha nem jön meg, akkor vegyél megint tesztet.
2013. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a teszt 3 hét után "működik"
2013. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

12 nap múlva megyek nőgyógyászhoz. Bár egyszer jártam így,hogy aggódtam,hogy terhes leszel és rástresszeltem majd elvégeztem egy tesztet és negatív lett aztán másnap már meg is jött. Most nem rég volt egy felfázásom meg mindennap rástresszelek erre az elkövetkezendő 12 napban .. aztán lehet,hogy emiatt sem jön meg. Nagyon parás vagyok.

Mindenesetre nagyon remélem,hogy nincs baj.

2013. szept. 15. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!