Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esélye van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sajnos elcsúsztam a gyógyszerem beszedésével, az első pár szemet nem tudtam bevenni (csúszott a fizu, nem tudtam kiváltani). Közben együtt is voltunk a párommal, majd mikor ki tudtam váltani,az elmaradtakat nem, de a soron következőt kezdtem el beszedni. Mennyi esélye van, hogy pocaklakóm lesz?

(Ha véletlen összejön, nem dől össze a világ, már nagyon szeretnénk babót, csak úgy voltunk vele, hogy rendeződjön előbb az anyagi helyzetünk.)



2013. szept. 12. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát, ha akkor, mikor még nem szedtél gyógyszert, nem védekeztetek máshogy sem, akkor elég nagy.
2013. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 zoliba' ***** válasza:
40%
baromság. A feleségem abbahagyta gyógyszert ép majd 3 hónap volt mire összejött a babesz. Egyszerűen a szervezet telítve van. 1-2 szem tuti nem gáz. Az anyagiakon ne aggódj,nem fog helyre jönni,ezt viktorunk garantálja. :)
2013. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem beleszólásképpen, de a barátod nem tudott volna kölcsönözni pár ezer forintot arra a pár napra? Ha meg jöhet a gyerek, miért védekeztek?
2013. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mint írtam szeretnénk kicsit anyagilag helyrerázódni, pl. anyóséktól elköltözni külön. De ezt míg nem találok munkát nehézkes megoldani :(
2013. szept. 12. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Második: képzeld, olyan is van, hogy valakinek 2 nappal az abbahagyás után berobbannak a petefészkei és havi akár több peteérése is lehet. Ne beszélj baromságokat.


Kérdező: ha nem kezded a következő levelet, a szünetben sem vagy védett. Elég nagy esélyed van rá. Felelőtlenség netovábbja.

2013. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 nap kihagyás esetén már nem vagy védett.
2013. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A helyedben tesztelnék inkább,mert van esélye a babának...
2013. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5.-én voltunk együtt...szerintem még korai lenne a teszt, nem?
2013. szept. 17. 20:35
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt leírja,hogy kb. hány nap múlva kell megcsinálni egy terhességi tesztet! A leírásod alapján lassan időszerű lesz a teszt,mivel holnap 18. lesz.

2013. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Csináltam már 1et, az negativ lett..de elég furán érzem magam néhe..nem konkrétan hányinger, csak olyan fura érzés... meg éjszaka arra ébredtem,hogy rosszul lettem, eluralkodott rajtam a gyengeség..

A teszt megcsinálása óta össze vagyok zavarodva..sokkal inkább azt szeretném ha a köv. teszt pár nap múlva 2 csikos legyen..

2013. szept. 24. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!