Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kihagytam egy tablettát a szedés harmadik hetében, nem szedtem tovább,pedig kellett volna, ráadásul a barátommal szexeltünk aznap is, meg utána is védekezés nélkül. A megvonásos vérzés jelentkezett. Ettől függetlenül lehetek terhes?
2013. szept. 16. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Nos elvileg akkor még hatott a gyógyszer
2013. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A hatása ezek után simán csökkenhetett, mivel ha csak egyetlen szemet hagysz ki, már csökkenhet a hatása, de azért ettől még egyáltalán nem biztos az, hogy terhes is leszel. Mivel ahhoz pont jókor, jó időben is kell együtt lenni.

Amúgy a kimaradt szemet pótolni kellett volna és ugyanúgy folytathattad volna a szedést, csak óvszert kellett volna mellé használni.

Mindenesetre most már, hogy nem szedted tovább, mindenképpen védekezzetek és most legalább 3 hónapig nem is szedheted újra a fogamzásgátlót.

2013. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
miért nem szedhetem 3 hónapig?
2013. szept. 16. 12:35
 4/15 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de itt senki sem jós, hogy tutibiztosan azt mondja, amit hallani szeretnél.

Nekem megjött, mikor terhes lettem, a doki vállat vont, hogy hát akkor az volt a beágyazódás ideje. (???)

Miért nem szedted tovább a gyógyszert, miért nem mentél el sürgősségiért és miért nem húzott a pasi gumit? És miért ismételtétek meg a szexet védekezés nélkül? Babát szeretnétek vagy csak szeretitek a kihívásokat?

2013. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Snooch ***** válasza:

Fogamzásgátló mellé nem vehetett volna be sürgősségit...

Ha volt vérzésed, nagy valószínűséggel nem vagy terhes, de ha bizonytalan vagy, az aktus után 14 nappal már csinálhatsz egy tesztet is, hogy megnyugodj.

2013. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes. A kihagyott tabi még nem lett volna akkora gond, ha pótolod, de hogy utána nem szedted tovább, nagy hiba volt. A hét napos szünetben is azért áll fenn a védelem, mert utána is szeded majd a tablettát. Gond nélkül lehetsz terhes.
2013. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha abbahagyod a fogamzásgátlót, akkor igen, legalább 3 hónapig nem szedhetsz újra.

Legközelebb gondolkodtál volna és szedted volna normálisan a gyógyszert.

2013. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, hogy abbahagyta, csak megtartottam a 7 nap szünetet.. és pótoltam kb 14 óra múlva
2013. szept. 16. 12:54
 9/15 anonim ***** válasza:

"Kihagytam egy tablettát a szedés harmadik hetében, nem szedtem tovább,pedig kellett volna"


Tudathasadásos vagy?

2013. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy a betegtájékoztatóra az van írva, ilenkor nem szabad szünetet hagyni, de én hagytam. és köszönöm szépen, nem vagyok tudathasadásos
2013. szept. 16. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!