Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabi szedők! Milyet szedtek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabi szedők! Milyet szedtek? Megbíztok benne, volt már baj vele? Mennyi 3havi adagotok ára?

Figyelt kérdés

most gondolkoztam a tabin,, kíváncsi vagyok zekre h kb képbe legyek, leginkább az árakra(tudom ez relatív nagyon, de h nektek mégis mennyi:)) kösszi!


kort is írjatok:)


2009. nov. 3. 16:26
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Szia, én cypromixet szedek, 3 hónapja. Pattanásos bőrre állítólag nagyon jó, én nem ezt tapasztaltam, bár nekem lehet nem hormonális eredetű ez a problémám. Se hányinger, se fejfájás, semmi mellékhatását nem tapasztaltam. 3 havi adak kb 3000 Ft.
2009. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is cypromixet szedek, már a 4. levélnél tartok. Elmúltak a pattanásaim, menzivel sincs gond. Nincs fejfájás, nem híztam egy dekát sem.


Régen Lindynett20at szedtem, de akkor nem kívántam a páromat, így váltottam.

És 3000 ft s 3 havi adag. Nekem ez bőven elég, nincs pénzem a 7-8 ezres gyógyszerekre. Ez is biztonságos. Az első levél első szem bevétele óta már nem védekezünk gumival. Szóval megbízható. :)

2009. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 5 évig szedtem a Gracial-t. 22 szemes, csak 6 nap szünet van. Legutóbb már több mint 8000 Ft volt, többek között ezért is hagytam abba. Amúgy kezdetektől fogva nem volt problémám vele, a mensim nagyon kevés volt, csak első nap görcsöltem. De a libidóm nulla lett és állandó fejfájásom volt. Én teljesen megbíztam benne, 2-3x volt az 5 év alatt, hogy elfelejtettem bevenni és nem is pótoltam, de sose lett baj belőle. Viszont híztam tőle majdnem 20 kg-ot, pedig állítólag alacsony hormontartalmú. Tehát tök mindegy milyet szedsz, mert ha hajlamos vagy a hízásra, akkor az alacsony hormontatalmútól is hízni fogsz.
2009. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én Dianet szedek lassan egy éve amitől sokak csak rosszat mondanak. De én meg vagy vele elégedve. Azért kezdtem el szedni, mert pokollá tette az életem a menszez (kb ájulás). Azóta semmi bajom. Böröm szép, előtte sem volt pattanásos, nem híztam stb. Majd nyáron váltok másikra, mert nem kockáztatom hogy valami bajom lesz tőle. Kb 6000 Ft.

Amúgy meg nem te fogod kiválasztani, hogy milyen gyógyszert fogsz szedni, hanem az orvos megvizsgál és azt írja fel amelyik legjobban megfelel az vizsálatok alapján. És hiába van aki olcsót szed és nincs vele semmi baja. Egyik ember bevesz egy szemet belőle és a kórházban köt ki cisztával meg nem tudom mivel, életveszélyben, a másik meg 10 évig szedi és utána rögtön teherbe esik és egészséges gyereknek ad életet. És ugyanarról a tabblettáról beszélünk. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy mindenkire máshogy hat.

2009. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Én Melianet szedtem 3 hónapig. Nálam elég durva mellékhatásai voltak. Erős fejfájás (ami tényleg nagyon erős volt), hányinger, émelygés, szédülés, hízás. A fogamzásgátló hatása tökéletes volt, a vérzésemet is remekül beállította, de úgy gondoltam ilyen mellékhatásokkal nem éri meg. 6000 Ft volt a 3 havi adag.
2009. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
cipromis a legjobb,szép a bőröm,nem vagyok hisztis csak a 14.napon kicsit,
2009. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
jah és 17/l KB 1 MÁSFÉL ÉVE SZEDEM
2009. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
kösziiiiiiii!!
2009. nov. 3. 20:28
 19/21 anonim ***** válasza:
én dienillét szedek 1 hónapja. Eddig nincs vele baj, nem híztam és nincs semmi fejfájás vagy émelygés meg semi. kb 6000/ 3hónap
2009. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Lindynette 20. 5 hónapig szedtem. +10 kg, hányinger,hasfájás, mellnövekedés, erős mellfájdalom, fejfájás, puffadás, ragyák. 6000/3hó

Mercilon. 2 hónap. Nem híztam tovább, fejfájás elmúlt, mellnövekedés megállt, minden más mellékhatás megvolt, és a libidóm 0-ra csökkent. 7400/3 hó

Yasminelle. Eddig 3 hónap. Szintén megvan minden mellékhatás. A mensim zavarosabb (pecsételő utolsó napok). Még undibb ragyák jönnek ki főként az arcomon, de mlég olyan helyen is lesznek pattik, ahol sosem voltak. Úgy tűnik a libidóm talán kezd visszatérni. 8200/3 hó


Szerencsére a menstruációs görcsök elmúltak mindegyiktől, a vérzés mennyisége is csökkent. E tekintetben a lindy volt a legjobb, mert csak 2 nap volt az egész és vége lett, mintha elvágták volna. A váltások óta viszont nem is jön meg feltétlen pontosan a megszokott napon, pecsételés van a végén és 3-4 napig tart.

2009. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!