Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabi szedők! Milyet szedtek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabi szedők! Milyet szedtek? Megbíztok benne, volt már baj vele? Mennyi 3havi adagotok ára?

Figyelt kérdés

most gondolkoztam a tabin,, kíváncsi vagyok zekre h kb képbe legyek, leginkább az árakra(tudom ez relatív nagyon, de h nektek mégis mennyi:)) kösszi!


kort is írjatok:)


2009. nov. 3. 16:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
11. havi adagot kezdem csütörtökön, a gyógyszer Belara. Majdnem 10 kilót híztam, mióta szedem, szal az orvossal úgy állapodtunk meg, hogy ha lejár a 3 havi adag, és tovább hízok, vagy nem fogyok vmennyit akkor váltunk. Csak ez a bajom vele, amúgy minden oké, menszim tökjó lett, nem görcsölök, kevés van, kevesebb ideig, nőttek a melleim (majdnem duplája már, de lehet h ez a hízástól is). 3 havi adag 5900-6000 Ft.
2009. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem szeretnék hízni...:\ pláne 10 kilót? jesszus..:s
2009. nov. 3. 16:36
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Gestomix, 3. levélnél járok. Nincs rá panasz, csak az első vérzésem sikerült picit érdekesre de azóta sincs semmi bajom vele. 3 havi adag 4800Ft.
2009. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Én a Yasminelle-t szedem, nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem görcsölök, és ami még fontos, hogy én személy szerint fogytam is tőle. Három havi adag ára 7000 forint.

2009. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Majd te mondod meg az orvosodnak, hogy mit írjon fel vagy mi?
2009. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én Lindynette 20-at szedek! 2-3 kg plusz-minusz, hol így hol úgy! 6000 Ft 3 havi adag! De egyébként úgysem te fogod eldönteni, hogy milyen legyen :) Tehát....az meg mindenkinél más, hogy milyen hatásai vannak! 18
2009. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

tri-regol kb 4 éve,semi bajom nincs vele,3 havi 3ezer...

volt egy fél év (kb 3 éve) amikor yadine (most 8ezer 3 havi)...attol minden bajom volt,libidó nullára,vényomásom az egekbe...ugyhogy azota ismeét tri-regol,hiába sokak szerint elavult,nekem ez jó

2009. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
csakmert fiatal vagyok(16) és mindenképp tabit szeretnék. (gumi szakadt már ki..:\) és félek nagyon. és MINDENKÉPP biztosnágos legyen, de ha egy 3ezres ugyanojan jo mint a 7ezzres akk az olcsobb nyílván..(anyumkénak nem számomlok be erről..ezértis..)
2009. nov. 3. 17:03
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mercilon, már lassan 6 éve, semmi gondom nem volt vele, kb percre pontosan megjön a menstruációm, a mellem is nőtt egy kicsit mikor elkezdtem szedni, és nem híztam semennyit. Viszont az ára elég húzós, 9000 ft- körül van a 3 have adag.
2009. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én Yadine-t szedek már több, mint 6 éve és abszolút semmi gondom nincs tőle. Nekem nagyon bevált. 3 havi 7-8000 ft.

2009. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!