Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok ti megbíztok az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti megbíztok az óvszer minőségébe?

Figyelt kérdés
Nemszoktatok azon aggódni ,hogy esetleg kiszakad és rossz vége lesz a dolognak? Vagy van akivel megesett?
2010. aug. 12. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Jópár hónapja velem igen. Egyelőre bemagyarázom, hogy csak sokat eszem és attól hízok ennyire.
2010. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi inkább nem vesszük meg az olcsó óvszert, általában lifestyle vagy durex gumit veszünk, 4 év alatt soha semmilyen gond nem volt velük. Nem szakadtak ki..
2010. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi csak márkásat veszünk: durex vagy lifestyles.

De egyszer kilyukadt és mehettünk eseményutániért.

Én már ezért sem aggódok.

Ha félsz,hogy esetleg lyukas csak nem látszik tedd víz alá vagy fújd fel.

2010. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem félek. Mér félnék. Ha kiszakad ott az esemény utáni, bár nekem soha nem szakad ki, általában akkor szakad ha levegő kerül alá, az pedig nem az óvszer, hanem a felhasználó hibája.
2010. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk durex szakadt ki.... utána egyszer lifestyles is. Fogamzásgátlózok azóta,nem olcsó mulatság egy 72órásat venni ha valami baleset történik.
2010. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát...mi a párommal az elején durexet használtunk....aztán megtörtént abaleset, 3 fele szakadt...élvezés után vettük észre :S) és után go gy.tár esemény utániért...szal azóta nem is használunk és átis álltam a fog.gátlóra...


L/20

2010. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!