Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megbíztok abban a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíztok abban a fogamzásgátló tablettában amire az van írva, hogy az első naptól véd?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy ha a menstruáció első napján van bevéve akkor az van a betegtájékoztatón, hogy véd már.


Vagy meddig használtok még kiegészítő védekezési módszert?


2011. márc. 10. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem azért írják rá, hogy kicsesszenek azzal aki szedi.
2011. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyet kaptam, most fogom elkezdeni szedni, ha megjön. Nekem is furán hangzott, de nekem a nőgyógyász is mondta, hogy ha elkezdem szedni a menzesz első napján, akkor véd. Elég jó doki, nem hiszem, hogy csakúgy benyögte volna. Az enyém vmi symicia 3mg/0.02 mittoménmi. Én bízok benne.
2011. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszerészek sem hülyék, nem fogják ráírni hogy véd, ha egyszer nem véd.
2011. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tabim van, de én megvártam míg elfogy az első levél.
2011. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Hamvas Ferenc mondta, hogy nem létezik olyan fogamzásgátló, ami az első naptól véd. Én neki hiszek. Különben is ha teherbe esel a szedés első hónapjában, az életben nem tudod bebizonyítani, hogy azért lettél terhes mert nem védett még a gyógyszer... annyi minden miatt csökken a hatása, hogy sztem a gyógyszergyártók így tutira le vannak védve :)
2011. márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!