Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mirabella fog. Gátlóról vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirabella fog. Gátlóról vélemény?

Figyelt kérdés
Mirabella 75 mikrogramm/20 mikrogrammos fog.gátlót írt ma fel nekem az orvos. 23 éves vagyok,van egy 1,5 éves fiam,de még soha nem szedtem tabit. Ezt is csak azért,mert 4 hónapja össze-vissza jön meg,így ezt kéne szednem,hogy rendbe hozza kb fèl évig. Másik babát csak 3 év múlva tervezünk,így nem baj,hogy szedni kéne,csak félek a mellékhatásoktól. Szülés óta alig görcsölgetek a menzi alatt,inkább csak előtte 1-2 napig. Ez így marad utána is? Cigizek is,ez miattlehet valami? Hízás? Fejfájás? Vagy mármilyen mellékhatás. Nektek bevált? Tudom,hogy mindenki más és máshogy reagál...
2013. aug. 15. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
én 5 hónapja szedem, eddig mellékhatásokat nem észleltem, mindig ugyanakkor, a szünet második napján megjön, és lényegében ugyanolyan, mint mielőtt szedtem, csak 6 nap helyett 4-5 napig tart. A cigizés viszont nem javasolt tabi szedése alatt, ez a betegtájékoztatóban is benne van. Nekem csak pozitív tapasztalatom van ezzel a tabival kapcsolatban :)
2013. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!