Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratom 4 napja szedi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom 4 napja szedi a Mirabella fogamzásgátlót még menstruál is (4napja) de lefeküdt a párjával mar mennyi az esélye a terhességre?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kezdett menstruálni, Aznap mar bevette a tablettát csütörtök péntek szombat bevette rendesen este de vasarnap lefeküdt a párjával. Történhetett baj? Mi a teendő? Szerintem 0% az esélye a bajnak. De azert kíváncsi lennék a velemnyetekre.
2013. júl. 28. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi van? Miért ne szexelhetne? Az első szemtől véd.. amúgy meg gondolkozzon a barátnőd a saját épségéről.. ne te..
2013. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem lesz terhes
2013. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A barátod?

B*zikvagytok??

2013. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb fogamzásgátló 4-5. naptól nyújt védelmet. De semmi esély nincs arra, hogy terhes legyen, mivel akkor lökődött ki a petéje.
2013. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlóknál általában 1 hét türelmi idő van, javasolt másfajta védekezési mód is, addigra hat biztosan a tabletta. De ez mindig le van írva a betegtájékoztatóban, tessék elolvasni, ha nagy lepedő, akkor is.
2013. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 2 tabinál, amiket eddig szedtem azt mondta a doki h az első szemtől véd.
2013. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs az a tabletta ami első szedésnél az 1. naptól véd.
2013. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne? Akkor nekem hazudtak az orvosok? Mellesleg mi nem védekeztünk aztán már, és nem lettem terhes. Mercilont meg Yaz-t szedtem. Mind a kettő védett az első szemtől. Ha nem a mensi 1.napján kezdi vki,akkor véd az 5.naptól.
2013. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a menstruáció 1. napjától szeded, akkor azért nem leszel terhes, mert akkor lökődik ki a megtermékenyítetlen petesejt.
2013. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első szemtől véd! Ha elolvasod a betegtájékoztatót, vagy ha megkérdezed az orvost, ő is ezt fogja mondani és biztos lehetsz benne hogy nem hazudik! Ha nem a menstruáció első napján veszed be hanem a másodikon vagy harmadikon, akkor kell kiegészítő védekezést alkalmazni még 1 hétig. Szóval VÉD AZ ELSŐ NAPTÓL! :)
2013. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!