Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez milyen hozzáállás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen hozzáállás?

Figyelt kérdés
Már sajnos egyéb okokból nem tudom tovább szedni a fogamzásgátlót, ezért szépen mondtam a páromnak, hogy ezentúl gondoskodni kell óvszerről, erre ő azt mondta, hogy dehogyis, kizárva, hogy akkor ő inkább nem fekszik le velem. Én meg ezen felháborodtam. Azt is mondta, hogy nem én vagyok a főnök, ezzel legyek tisztában. Össze is vesztünk szépen, mert mérgemben azt írtam, hogy akkor majd keresek egy olyan férfit, aki megbecsül és tisztel, mert ilyet nekem még senki nem mondott, hogy legyek tisztában a "rangommal", magyarul szerinte alárendelt vagyok. Mi a véleményetek erről a két dologról?
2013. júl. 31. 22:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
hagyd el, de nem csak magad hanem a lányod miatt! Azt akarod, hogy alárendeltnek nevelje, mert lány vagy hogy esetleg őt is verje később? családon belüli erőszak ritkán áll meg az anya személyénél, ilyenkor a gyerekek is részesei lehetnek a későbbiekben.
2013. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Van pofája...


Tudom nehéz így a helyzet, hogy van gyereketek, de szerintem ez csak rosszabb lesz. Ha most kibukott, hogy alárendelt vagy a szemében, mi lesz később? Leüt egy két pofont, mert megteheti őfensége mert ő a főnök? Én keresnék egy rendes embert, aki megbecsül!

2013. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemelnél két nagy sallert.. Nehogymá' egy nőnek beleszólása legyen bármibe is!
2013. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sterilizalhatna magat, megoldodna a problema, s nem kene ovszer. Akkor mar csak a fonokosdi problema marad, de az csak az o agyában.
2016. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!