Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez milyen hozzáállás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen hozzáállás?

Figyelt kérdés
Már sajnos egyéb okokból nem tudom tovább szedni a fogamzásgátlót, ezért szépen mondtam a páromnak, hogy ezentúl gondoskodni kell óvszerről, erre ő azt mondta, hogy dehogyis, kizárva, hogy akkor ő inkább nem fekszik le velem. Én meg ezen felháborodtam. Azt is mondta, hogy nem én vagyok a főnök, ezzel legyek tisztában. Össze is vesztünk szépen, mert mérgemben azt írtam, hogy akkor majd keresek egy olyan férfit, aki megbecsül és tisztel, mert ilyet nekem még senki nem mondott, hogy legyek tisztában a "rangommal", magyarul szerinte alárendelt vagyok. Mi a véleményetek erről a két dologról?
2013. júl. 31. 22:55
1 2
 1/14 CE-Pirate válasza:
100%
2 pofon ;)
2013. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Veled értek egyet, annak ellenére, hogy férfi vagyok.

Barátodat helyre kéne rakni..!

2013. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolatban nincs olyan hogy "főnök"...

Tehát ez a párkapcsolat sem volt tökéletes...

2013. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 CE-Pirate válasza:
100%
ne is haragudj, de milyen barát az ilyen?:) ha párom így reagálna... mondjuk ilyen gond nincs nálunk,mert már a kapcsolat elején berangoztuk magunkat;) Nálunk nő uralom van:)
2013. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha pár hónapnál régebb óta jártok, esetleg évek óta, akkor mondjuk furcsállnám, hogy eddig nem tűnt föl, hogy ilyen...

Ha csak egy rövid ideje, akkor örülj neki, hogy időben kiderült, hogy egy f asz és dobd ki.

2013. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
egy kapcsolatban nem szabadna egyik félnek sem uralkodni a másikon, a kölcsönösségről kell szólnia ennek. A véleményem az, hogy neked volt igazad, ha még egy óvszert sem képes felvenni miattad, pedig de ki tudja meddig mérgezted hormonnal a szervezeted az elég gáz. Nálam ez egyenes út lett volna ahhoz, hogy nem tisztel, így keresnék valakit, aki meg igen,
2013. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat és, hogy velem értetek egyet! Rosszul esik, hogy nem tisztel, pedig már 6,5 éve vagyunk együtt, régen ilyen gondok azért nem igazán voltak. Van egy hamarosan 1 éves kislányunk is, de ha ilyen marad a párom, akkor is elhagyom, ha egyedül maradok a picivel.
2013. júl. 31. 23:04
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

engem ez a mondat akaszt ki a legjobban:


Azt is mondta, hogy nem én vagyok a főnök, ezzel legyek tisztában.

2013. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem vagy hagyd el, vagy nagyon sürgősen beszéld ezt meg vele!!!!
2013. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el!!

Ki tudja, lehet 1 év múlva már verni fog, hogy tudd, "hol a helyed"...

2013. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!