Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszert alkalmaznak a református hívők?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 10:31
1 2
 11/15 mustafa33 ***** válasza:
47%

Az aszpirin. Azt minden keresztény felekezet elfogadja.

Lényeg: este szorosan a térdek közé szorítani és vigyázni, hogy ki ne essen reggelig. ☺

2013. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Miért lenne szükség fogamzásgátlásra? Nem akartok több gyereket?

A reformátusok szerint a szex helye a házasságban van...

Csak az abortuszt nem javasolják, a többit neked kell eldönteni...

2013. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A megszakított közösülés remek ötlet. A kolléganőm még csak kétszer lett terhes megszakítottal.
2013. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, nem szeretnék még gyereket. Megszakításos módszert én nem vállalom be, és amíg nem döntök, mi a legjobb megoldás, addig nem is megyek bele az együttlétbe.
2013. júl. 20. 23:07
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen vagyok képben a reformátusokkal, de az rémlik, hogy úgy általában a házasság előtti szex maga tiltott dolog. Tévedek?

Viszont ha ez nem érdekel, akkor miért érdekel az, hogy a református hívők hogy védekeznek?

Nem akarlak megbántani, félre ne értsd! Csak nem értem az összefüggést. Gondolom alapvetően az abortusz a tiltott, nos nyilván nem azzal akarsz kezdeni.

Naptár módszert és a megszakításost nem ajánlom, mert túl kockázatos. Óvszer. Az nem öl meg egy magzatot sem.

20/L :)

2013. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!