Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért tart mindenki parásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart mindenki parásnak mert "biztonságosan" akarok védekezni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudom...

mit takar nálad a biztonságos védekezés?

nem akarsz fogamzásgátlót szedni?

2013. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
felhoztam a témát hogy óvszer+fogamzásgátló...erre-> túl parás vagy...
2013. júl. 15. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
bakker... én meg túl bizonytalan vagyok mostanában. vagy mégsem?
2013. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az vagy...bár mondjunk lehet nem sokat adsz ez miatt a véleményemre: De én soha az életben nem húznák fel gumit, inkább szakítanék, egész egyszerűen nem érzek benne semmit, és ellankad a farkam. 20/
2013. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ez nálad hogy van ha ismerkedsz már elötte közölöd fogamzásgátló vagy szevasz??:D
2013. júl. 15. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán mert túl parás vagy.

Az óvszer és a tabletta külön-külön is elég biztonságos védekezés.

Együtt teljesen felesleges. Minek bombázod a szervezetedet hormonokkal, ha mondjuk évente 1x kiszakad a gumi?(és akkor nagyon sokat mondtam!)

A fogamzásgátló nem vicc.

2013. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Barátnőmék is ugyanazt a kombót használják, igazából ha így érzed biztonságosnak és a párod sem zavarja, senkinek semmi köze hozzá, nem? ;)
2013. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked van igazad, ők meg kockáztatnak. Ha jól használják, igaz kicsit, de ha elég fiatalok, akkor az a fél-egy- két százalék per év is sok lehet. Te gondolkodtál, ők kevésbé, vagy már abban a helyzetben vannak, amikor nem rémíti őket egy becsusszant baba.
2013. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!