Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ha 22 évesen úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 22 évesen úgy gondolkozom, hogy nem akarok többé fogamzásgátlót szedni, helyesen döntök?

Figyelt kérdés
Mostanában sok mindent olvasni, hallani a fogamzásgátló tablettákról! Mondjuk nem szedtem sokáig, de félek, hogy ha sokáig szedem a későbbiekben nehezebben esnék teherbe! A párommal Április óta nem védekezünk, mert babát szeretnénk! Sokan összebeszélnek a hátunk mögött, de már nem érdekel! Mióta egymásra találtunk, azóta tudjuk, hogy az élet a másik nélkül semmi lenne! A későbbiekben is szeretnénk picúrt, így most próbálkozunk az elsővel! :) Mind a ketten nagy családot szeretnénk! :) 2012.07.-től 2013. 03.-ig szedtem fogamzásgátlót! Előtte is szedtem, de rövidebb ideig . Legutóbb Mistral nevű gyógyszert! Eddig akár hány nővel beszéltem, akik már anyukák, mind lebeszélnek a tabiról! S most, hogy abbahagytam, elkezdtem hízni! :( Pedig alig eszek! Zsíros a hajam, a bőröm is! Erre igazán nem számítottam. sok emberrel beszélgetek, hogy ha meglesz az első babánk akkor utána mi lenne a legjobb? Ha ismét tabit szednék vagy más? Injekció? Mondjuk azt még sosem próbáltam! De a kiszállásos módszer nem megoldás! Mert ott közben bármi lehet! Szerintetek?

2013. jún. 8. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Szimpla gumi óvszer miért nem jó? Az a legbiztosabb.
2013. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha meglesz a baba szoptatnod kell, nem szedhetsz tablettát. Vannak olyan fogamzásgátlók, amiket szoptatás mellett is szedhetsz, de egyáltalán nem olyan biztonságos. Spirált szoktak még feltetetni, de sokfelől hallom, hogy teherbe esnek amellett is. Az óvszer a legjobb.
2013. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Azért nem használtunk óvszert sokáig, mert amennyit szexelünk, az szerintem már beteges! Így a tabi volt a legkényelmesebb! :)

2013. jún. 8. 10:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Én soha életemben nem szedtem be tablettákat. Óvszer, néha "kiszállunk hatvannál".....

36 N, egy gyerekes anya

2013. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem! :)
2013. jún. 8. 13:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem! Ha május 23.-án a tisztasági betéten volt egy kis barnás folt , aztán május 31.-én volt két kis vérfolt a wc papíron pisilés után... de június 5.-én megjött / bár elég furán / Ma pedig már semmi, ez jelentheti azt, hogy baba van? Havi előtt pár nappal lehetséges beágyazódás? Érdekes, mert most nincsenek alvadt vér darabkák a vérben , s feltűnően kevés van... még szex után is furcsa, hogy nem kell rögtön felpattannom zuhanyozni, mert nem folyik ki a vér ! ( Bocsi, csak ez nekem furcsa) Volt már olyan valakinél, hogy mit sem tudott róla és abban a hónapban még megjött neki? Furcsa érzésem van, mert a köldökömnél olyan néha mintha csipkedne valami, kisebb szurkálásokat meg néha bal oldalt, vagy jobb oldalt érzek... Örülnénk nagyon ha következő hónapban már nem jönne meg. Csak a testem elég furcsa jelzéseket ad. :)
2013. jún. 8. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
az óvszer semmi védelmet nem nyújt rendszeres szex esetén, ugyanis előbb-utóbb elszakad, lecsúszik.. Igy előbb utóbb szaporulat lesz megint..
2013. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális használat mellett nem csúszik le, nem szakad ki. Ha mégis, még mindig el lehet menni 72 órás tablettáért.
2013. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!