Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót ajánlaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót ajánlanátok ha gyógyszert nem szedhetek gumit pedig nem akarok használni? 24/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert nem szedhetsz akkor csak gumi. akard használni !!!!
2013. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok gumit használni mert nem érzek benne semmit ugy meg felesleges szexelni ha az ember sz*rt se érez. Orgazmus kizárva!
2013. márc. 14. 15:42
 3/17 anonim ***** válasza:
ha nem érzel semmit óvszeren keresztül és nincs orgazmusod akkor ne más fogit keress hanem a barátodban a hibát!!!
2013. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pesszárium?
2013. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor orgazmus+gyerek:)
2013. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyébként nem a gumiban van a hiba....
2013. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nagyon jó a szex a barátommal az exemmel is az volt de csak annyit érzek, hogy csúszkál bennem egy darab gumi. :S

Ennél intenzivebb dolgot kéne azért átélni főleg mert igy még közelébe se kerülök az orgazmusnak. Nem?

2013. márc. 14. 15:56
 8/17 anonim ***** válasza:
Pesszárium spermiciddel.
2013. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

9es!


Én is utálom a gumit, pont azért, amit a kérdező is leírt! Én se érzek benne semmit, vagyis de, annyit hogy egy kényelmetlen valami mozog bennem, plusz még be is gyulladtam tőle minden alkalommal... Utána egy jó pár hétig nem kívántam a szexet... Szóval van ilyen... Nem egy kényelmes valami, ezt be kell látni!

2013. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Biztos nem kényelmes de ha nem akar gyereket 1-2 gyerek sem kényelmes
2013. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!