Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót ajánlaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót ajánlanátok ha gyógyszert nem szedhetek gumit pedig nem akarok használni? 24/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 15:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A baba témától nem félek mivel vannak hormonzavarom van a doki szerint sem jönne össze egykönnyen a baba. Lehet, hogy nem is kéne védekeznünk :O
2013. márc. 14. 16:18
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja de hát ha te ezt már így eldöntötted magadban, hogy semmilyen tanácsot nem fogadsz el és mindenre lesz egy kifogásod, akkor miért is írtad ki tulajdonképpen a kérdést?


Attól hogy hormonzavarod van még simán teherbe eshetsz, örök szabály tudod, hogy mindig az esik leghamarabb teherbe akinek nagyon nem kellene és az a legkésőbb aki már bármit megadna egy babáért.


Nem kell védekezni ha nem akarsz, 24 éves vagy, a te felelősséged.

Viszont ne lepődj meg akkor ha néhány hónap múlva már a "gyerekvállalás, nevelés" témakörben kell feltenned a kérdéseidet!

2013. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Persze, ez így van ezért tettem fel a kérdést. Nem szívesen hazárdíroznék!
2013. márc. 14. 16:30
 14/17 anonim ***** válasza:

Pesszárium és spermicid együtt. Az elég megbízható.

Vagy spermicid és megszakítás.


De én sem értem hogy nem lehet gumiban érezni semmit..

2013. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Használj hüvelygyűrűt, bár manapság még elég drága mulatság.
2013. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ha tablettát nem szedhet, akkor gyűrűt sem használhat!! Az is hormonos!!
2013. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Spirált nem ajánlják mivel még nem szültem, minitablettát használhatok esetleg de azt mondják az sem valami megbizható. Megszakitásossal együtt viszont szerintem nem lehet belőle baj. Nevetségesnek tartom, hogy 98%-ot nem tartják elég megbizhatónak!
2013. márc. 15. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!