Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex után nem vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után nem vettem be gyógyszert! :/ bövebben lent Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem barátimmal szedek belara fogamzásgátlót de este elfelejtetem bevenni. előtte rendszeresen ugyan abba az időpontba vettem be. Ha egy nap kimarad visszamenöleg nem lehet baj?

2013. jún. 21. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Védekeztetek? Ezek a gyógyszerek akkor védenek biztosan, ha minden nap beveszik, sőt már egy másik fajta gyógyszer hatástalanné teheti, nem tudtad? Nekem nem egy ismerősöm van, aki "elfelejtett" tabletta mellett lett terhes, és olyan is aki hasmenés miatt, mert gyorsan kiürült a tabletta a szervezetéből.
2013. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap volt az együttlét és egész eddig rendszeresen szedtem csak a csütörtökit felejtetem el bevenni a 12 óra is letelt úgyhogy már be se vehetem :/ anyának mondtam és azt mondta hogy +1 napig kell szednem
2013. jún. 21. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is belarát szedek. Volt, hogy elfelejtettem bevenni én is és úgy csináltam, hogy másnap reggel bevettem illetve este is a soron következőt. Nem lett gond, a barátom belém élvezett és nem lettem terhes. Vedd be!
2013. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a 12 óra letelt amikor bevetted?
2013. jún. 21. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit ír a felhasználói füzetecske? Sok fogamzásgátlónál az van benne, hogy ha elfelejted bevenni, akkor vedd be amint eszedbe jut még akkor is, ha egyszerre kettőt kell beszedned. A Baleránál nem tudom hogy van, de biztos vagy benne, hogy 12 óra után már nem veheted be?
2013. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Este elfelejtettem reggel bevettem ennyi az egész...este meg az aznapit is bevettem. Lett valami baj? NEM :)
2013. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!