Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyógyszert írathatnák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyógyszert írathatnák fel, hogy jobban érezzem magam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Napközben, elég sokszor vagyok nem túl jó hangulatban.

Amellett ,hogy eleget alszok éjjel(8-9h-t) napközben elálmosodok.Tanulásra is emiatt nem nagyon tudok odafigyelni.

Valamilyen gyógyszer segíthetne? Mi lehet a problémám?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. márc. 29. 01:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
LSD
2010. márc. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

tóth látom még nem alszol! :P

tyuk

2010. márc. 29. 01:55
 3/17 A kérdező kommentje:

De egyébként komolyan gondoltam a kérdést!

Hallottam ,hogy van valamilyen hangulatnövelő gyógyszer.

2010. márc. 29. 01:58
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
kanabisz
2010. márc. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
:D
2010. márc. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
valami legálisat :)
2010. márc. 29. 02:26
 7/17 A kérdező kommentje:

LSD-t még nem próbáltam, a tyúk hús leveset szeretem vasárnaponként:P,

valami olyan kéne amitől csak jó kedvem lessz nem fél napig magamon kívül vagyok és látomásaim vannak, vagy 1-3 óráig mosolygok mint valami őrült :D

2010. márc. 29. 02:29
 8/17 anonim ***** válasza:
Az meg sem fordult a fejedben, hogy azért van rossz hangulatod, hogy motiváljon valami a változtatásra. Valószínűleg nagyon jól tudod, hogy mi a bajod. Elég sajnálatos, hogy olyan társadalomban élünk, amiben logikusabb állandó jelleggel gyógyszert szedni a problémára ahelyett, hogy a probléma okát szüntetnéd meg. Olyan abszurd dolog, mint fájdalomcsillapítót szedni fogfájásra, ahelyett, hogy betömetnéd, vagy kihuzatnád a rossz fogad.
2010. márc. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem létezik jókedv-tabletta.


8-9 óra alvás lehet, hogy túl sok. Meg kellene próbálnod kevesebbet aludni (7 órát) és lehet, hogy jobban éreznéd magad.


Vitaminokat és nyomelemeket kellene szedned. Pl. cinket, szelént stb.


Orvosi kivizsgálásra is szükség lehet, ha rosszul érzed magad. Lappangó vérnyomás- vagy vércukorprobléma, vérszegénység vagy sok minden más is lehet a rossz közérzet hátterében.


Ha nem mozogsz eleget, az is. Napi 10-20 perc testmozgás a minimum. És persze szellőztetni, friss levegőt szívni.


Halgass zenét. Amikor alulmotivált vagyok vagy nem érzek magamban energiát, akkor a kávéivás mellett a másik módszerem, hogy elég nagy hangerővel "kemény" zenéket hallgatok. Nagyon fel tudja pörgetni az embert, elfeledteti vele a fáradtságát és a gondjait (régesrégen pont erre találták ki a katonai indulókat).


Lehetsz akár depressziós is, bár ennek kicsi a valószínűsége (a depresszió komoly dolog, észrevennéd). Ha felmerül a gyanú, utána kell nézned a témának. Önkísérlet: ha egy kihagyott éjszaka alvás után (tehát egyik éjszaka egy percet sem alszol, ébren maradsz) sokkal jobban, kipihentebben, vidámabban érzed magad, az depresszió jele lehet (a depressziónak ugyanis a virrasztás a természetes gyógymódja).

2010. márc. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
sport,helyes táplálkozás,nasi,maszti,szex,barátok,buli,fanta.
2010. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!