Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnötök azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnötök azt mondaná hogy megfog halni mert gyogyszert vesz be, és hogy szüksége van rátok, bármi áron eljutnátok hozzá, ha nem lakik távol?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem bárki mondana ilyet, én rohannék hozzá. Ha a barátom mondaná, akkor meg tízszer gyorsabban, sőt odatelefonálnék hozzájuk a szülőknek, hogy menjenek be hozzá, vigyázzanak rá.
2010. márc. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az (ex) barátnőm azzal zsarolna, hogy fogadjam vissza különben gyógyszerrel lesz öngyilkos, akkor javasolnám neki, hogy higítóval vegye be a bogyókat, úgy hatásosabb...
2010. márc. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki meg akar halni, az nem telefonál körbe.
2010. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
kamu. amelyik kutya ugat nem harap vagyis aki előre bejelenti semmit sem fog tenni.21L
2010. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

gyengeelméjű ilyen lelkiterrort alkalmazni...csak figyelemfelkeltés.

Pofátlanság ilyen nyomást gyakorolni a másikra.

2010. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én inkább kiküldeném a címére a mentőt. ha kamuzik (ami valószínű, különben nem telefonálgatna) a téves riasztás kiszállási díjának megfizetése után majd el gondolkozna, jó vicc-e ez az egész...ha meg nem, ott a szakszerű segítség. ha nem vagy egészségügyis, úgyse igen tudnál mit csinálni. max hánytatod, de mentőt úgyis hívni kell.
2010. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utálnám érte,hogy terrorban tart,és szakítanék.Én a nyugira voksolok,sokkoljon mást.
2010. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak figyelemfelkeltés általában, épp arra megy ki a "játék", h rohanj hozzá. Mondjuk attól is függ, h ki és milyen körülmények között mondaná ezt nekem.

Ha a legjobb barátnőm (lévén h lány vagyok) mondaná, akkor rohannék, mert biztos nem miattam bogyózna, hanem szerelmi csalódás miatt, és akkor én tudnék neki segíteni, én tudnám támogatni, lelket önteni belé.

Ha a párom mondaná, azon nem tudnék napirendre térni, mert ő egyáltalán nem ilyen habitus. De megpróbálnék tenni vmit.

Egyébként mindketten elég távol laknak, egyikük 55 kmre, a másikuk 100 kmre.

23L

2010. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
én nem. abban a pillanatban kiábrándulnék belőle, amint közli h ilyen fasságot akar csinálni. onnan kezdve nemérdekel, azt csinálom amit akar. kinem állhatom az ilyen gyenge, szánalmas, öngyilkosjelölt embereket.
2010. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "öngyilkosjelöltek" sosem teszik meg,mindig csak mondják...Ezzel akarja felhivni magára a figyelmet.Aki valóban erre a döntésre jut,az csendben,nem szól senkinek és megteszi.Ő nem fogja,hidd el.
2010. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!