Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyógyszert írathatnák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyógyszert írathatnák fel, hogy jobban érezzem magam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Napközben, elég sokszor vagyok nem túl jó hangulatban.

Amellett ,hogy eleget alszok éjjel(8-9h-t) napközben elálmosodok.Tanulásra is emiatt nem nagyon tudok odafigyelni.

Valamilyen gyógyszer segíthetne? Mi lehet a problémám?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. márc. 29. 01:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
elmehetsz háziorvoshoz is hohy utaljon be egy vérvételre. nekem sport miatt volt hogy el kellett mennem vérvételre és nagyon rossz lett a vérképem, írtak fel egy rakat vitamint és 1 hónap múlva úgy éreztem egy betonfalon is át tudnék menni
2010. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És ha azt szeretném h xanaxot írjon fel az orvos ahoz mit kellene mondanom, milyen tüneteim vannak?
2010. márc. 31. 16:00
 13/17 anonim ***** válasza:

tegnap 16:00


Azt kell elmondanod, amilyen tüneteid vannak. Ha fáradt vagy, akkor azt. Ha egyszerűen rosszkedvű, akkor azt. Ha félelmeid vannak, akkor azt. Ha nem tudsz koncentrálni, azt. Lehet vagy 1000-féle oka (vagy több ezer) mindezeknek.

2010. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

tegnap 16:00


Ja, és még valami: hibás hozzáállás, hogy xanaxot akarsz feliratni. A xanax eleve nem javítja a hangulatot. A xanax szorongás elleni gyógyszer, amit pánikbetegeknek és szorongásos betegeknek adnak általában. Mellékhatása többek között kókadtság, álmosság, fáradtság (mint oly sok nyugtatónak). Ha xanaxot iratsz fel, azzal súlyosbítod a mostani tüneteidet. Ez a xanax-szedés különben valami divat?

2010. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom ,hogy divat-e! De van egy két ismerősöm akik néha-néha szedik. Az egyik igaz ,hogy szed vele párhozamosan egy másik gyógyszert is amivel eléri azt ,hogy hallucinál meg elmosódva látja pl a monitort a zenében is sokkal nagyobb örömét érzi:D

Ő úgy mondja ,hogy be van "állva".

Egyébként szerintem nekem szorongásos betegségem van,

pl. ismeretlen társaságban nem szoktam megszólalni, ismerkedni se nagyon tudok emiatt.

Legalábbis én ennek vélem ezt a gondom.

2010. ápr. 3. 22:29
 16/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a zöld teát és nagy cukortartalmú gyümölcsöket...
2010. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Keres egy orvost és töle kérdezd.

Sportolj, étkez rendessen, használj vitaminokat, magnézium, B vitaminok.

Foglald el magad lépj be egy sport szakkörbe, keres barátokat, járj bulizni.

Mindenképp fordulj dokihoz.

2010. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!