Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Februárban elszakadt a gumi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Februárban elszakadt a gumi és bevettem 72 órás gyógyszert, azóta nem kívánom a szexet a barátommal. Mitől van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Megijedtél. Én is voltam ilyen helyzetben, hogy a gumi miatt kellett 72 órás. Nekünk is alig élte túl a kapcsolatunk. Mert egyrészt közelebb hozott minket az a nap, amikor a kórházba rohangáltunk meg segített nekem, mellettem állt stb. Másrészt viszont annyira betegesen féltem/félek azóta, óvszer+megszakítás van, most kezdtem el szedni tablettát. Én is akkor úgy gondoltam, hogy fogalmam sincs, hogy hogy fogok tudni vele bármit is csinálni, mert akkora volt a stressz. Aztán meglepően jól ment az esetet követő első akció is már. De utána még hetekig/hónapokig szenvedtünk miatta, hogy vajon megjön -e meg tudom, hogy mellettem állt meg akkor is, ha lett volna valami, de ilyen helyzetben rájössz, mint nő, hogy akármennyire is szeret és neki is rossz, a balhét te viszed el. A te tested, a te szervezeted, a te életed, te szívsz. És nem tudom, hülyén hangzik, de kicsit "haragudtam" rá, amiről persze nem is tehet, de ez van.

Szóval, ha igazán szereted a barátodat, akkor szeretni meg kívánni fogod ezentúl is, csak adj időt magadnak/magatoknak, ő pedig legyen megértő. Mert hiába csak egy bogyó volt, belegondolsz, hogy mi lett volna, ha... És ez túlságosan is fáj/nehéz, főleg fiatalon (gondolom az vagy eléggé).

Egyébként ezért nem kéne 14 évesen szexelni sokaknak, én el se tudnám képzelni, hogy mi lett volna, ha pár évvel fiatalabb vagyok. Ilyenkor jössz rá, hogy a szex bizony hatalmas felelősség, és amíg hatalmas nagy gáz, ha becsúszik egy baba, addig nem vagy rá érett teljesen.

De nyugi, mindezeken elgondolkozol, megnyugszol, és túl leszel rajta.

2009. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondhatnám, hogy a hormonadag hatása, ami a tablettában volt, de azóta az csak kiürült a szervezetedből. Én inkább arra tippelnék, hogy félsz attól, hogy megint baleset lesz, és ezért hárítod a szexet. De ez csak az én véleményem. Egyébként ezer más dolog is állhat a háttérben, de szerintem ez a legvalószínűbb.
2009. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szedj a gumi mellé fogamzásgátlót is akkor talán nyugodtabb leszel, igy nem fogsz annyira izgulni az ujabb "baleset" miatt.
2009. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lehet tudat alatt félek ettől,mert tényleg már én sem értem magam..:S ő meg egyre nehezebben viseli és úgy gondolja hogy vele van baj.

az válaszokat pedig köszönöm

2009. máj. 29. 07:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon úgy tűnik, hogy pszichés okok miatt nem szeretnél szeretkezni a barátoddal.

Ne izgulj. Száz emberből kilencvennel már sajnos történt gumiszakadás... Ne okold magad, a gumi nem miattad, nem is a párod miatt lyukadt. Az esetleges nemkívánt terhességet kiküszöböltétek.

Ha már elkezdett foglalkoztatni a gondolat, nem jársz messze a megoldástól. Sokkal "jobb", mintha teljes apátiába süllyedtél volna; felismerted, hogy valami nem oké.

Szerintem az a legjobb megoldás, hogy leülsz a pároddal, és megbeszélitek, hol gyökerezik a baj. Ha azt hiszi, hogy miatta van, az mérgezi a kapcsolatot. Ha azt hiszed, miattad, az szintúgy. Kommunikáljatok!

Sok sikert, remélem minden rendben lesz!

Üdv.

2009. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszod
2009. máj. 30. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!