Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gumi nélküli szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem a lányokhoz/nőkhöz.


(Fiuk válaszát is várom, de csak TÉNYSZERŰEN, senkit nem kiosztani, senki ne szólja le a másképp gondolkodó/cselekvő embert, mert az meghamisítja a statisztikát! Köszönöm)


Ha párkapcsolatban vagytok, és friss a kapcsolat (nem, nem szexkapcsolatra gondoltam), akkor ha szexre kerül a sor, hányan engeditek, hogy a pasi gumi nélkül hatolhasson belétek? És mondjuk ha nem engednétek, akkor lehet -e mentesítő eset az, ha a pasi nem tud gumiban elélvezni (gumis felvonás után bebizonyosodik mondjuk)?


Statisztikát szeretnék erről, mert kíváncsi vagyok arra, hogy csak én vagyok-e ilyen szerencsés...


2011. júl. 1. 23:48
1 2 3 4
 1/34 napietus ***** válasza:
60%

amíg nem voltam férjnél, gyógyszert szedtem, mégsem engedtem friss kapcsolatban gumi nélkül, mert rengeteg súlyos, vagy kevésbé súlyos de kellemetlen betegség terjed így. arra pedig nem volt kapacitásom, hogy a pasi előző partnereit, és azok partnereit és azokét és így tovább lenyomozzam. ha nem megy, tegyen ellene, ha nem, vannak még pasik a világon elegen.


29/N

2011. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
69%
Szerintem ezt a problémát másképpen is meglhet oldani, sok fajta védekezési mód közül lehet választani , tehát én akkor más fajta védekezési módszert választanak hogy a páromnak is jó legyen !
2011. júl. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
72%

Eleve nem szexelnék egy kapcsolatnak annyira az elején. Szexre csak akkor kerül sor nálam egy kapcsolatban, ha már van annyi bizalom kettőnk között, hogy gumi nélkül csináljuk. A barátommal is úgy volt, hogy már azelőtt elkezdtem fogamzásgátlót szedni, hogy megtörtént volna a dolog, és azóta is azzal csináljuk...

Olyan pedig nincs, hogy valaki nem képes elmenni gumiban. Fizikai ingerlés nélkül is képes elmenni egy fiú- lásd éjszakai magömlés. Az egész csak agyban dől el, tehát ha valaki nem tud elmenni gumiban, az nem is akarja igazán a dolgot. Szóval nálam ez nem lenne "mentesítő eset".

Előfordult, hogy szükség volt gumira nekünk is, a barátom soha életében nem használt, és persze le is lankadt neki, és mondogatta, hogy nem megy. Én meg mondtam, hogy akkor 10 napig nincs szex, amíg szükség lenne a gumira. 5 napig bírta, utána nekem esett, és gyorsabban elment gumiban, mint nélküle...

Senki nem bújhat e mögé a baromság mögé, hogy nem tud elmenni gumiban... Próbálja ki, hogy 1 hétig nem szexel és nem is maszturbál, kíváncsi vagyok, úgy se sikerül e elmenni...

20/L

2011. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Ó bocsánat, azt elfelejtettem kérdezni:


Ha nem engeditek, akkor miért nem? Mitől féltek inkább: Terhességtől, vagy nemi úton terjedő betegségektől?


És ha a pasi a megszakításos technikájára esküszik, mert neki picit másképp működik az ejakulációja..?

2011. júl. 1. 23:55
 5/34 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem ismerem még eléggé a másikat, akkor csakis gumival. (Szexkapcsolatban és egyéjszakás kalandokban is csakis gumival.)

Ha eljutottunk odáig, hogy nem okozna gondot, hogy terhes maradok tőle, és látom, hogy nincs semmiféle betegsége, onnantól mehet gumi nélkül. Eddig két ilyen pasim volt, pontosabban a második most van :D

Ha gumiban nem tud elmenni, akkor megengedem neki, hogy kivegye, levegye a gumit és a végén rám verje (bocsánat a szóhasználatért).

A csodálatos technikája meg nem érdekel, defenzív típusú ember vagyok, nekem nem elég a 80%-os védelem, 120%-os kell.

2011. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 napietus ***** válasza:
73%

megszakításban nem hiszek. mivel írtam, hogy gyógyszert szedtem, így én a betegségek miatt ragaszkodtam eleinte a gumihoz.


ha nem szedtem volna gyógyszert, akkor a terhességtől is nagyon féltem volna. nekem magyarázhat az ejakulációjáról, ha egyszer, tényleg csak egyszer nem úgy jön össze, nem ő lesz terhes, hanem én.

2011. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
77%

Betegségektől. Ha már ismerem a páromat kívül- belül, tudok a múltjáról mindent, azt is, hogy kivel mikor hányszor csinálta eddig életében, és bízhatok benne, hogy nem hiába kezdek fogamzásgátlót szedni, akkor fekszek le vele.

A megszakítás nem védekezés, én pedig nem szexelek védekezés nélkül, mivel nem szeretnék 20 évesen gyereket. Olyan nincs, hogy másképp működik az ejakulációja, élettani szempontból mindenkinek ugyanúgy működik, én pedig tökéletesen ismerem a működési mechanizmust a neuronok szintjén...

A megszakításnak pedig az a "hibája", hogy a férfi húgycsőben mindig maradnak spermiumok, amik termékenyítőképesek lehetnek, és azok is 2 napig (pl 2 napon belül maszturbált az illető), ezek pedig bekerülnek az előváladékba, és ugyanúgy megtermékenyíthetnek, mint a rendes ejakulátumban levők.

Az "óvszerben nem megy" kategóriáról pedig már kifejtettem a véleményem. Akik ezt állítják, csak puhányok és kényesek, és elkényelmesedtek...

Egyébként pedig az számomra a legcsodálatosabb érzés, mikor a szerelmem belém élvez a szeretkezés során, így ezt az érzést semmi pénzért nem cserélném el egy megszakításra, aminek semmi értelme nincs semmilyen szempontból.

20L

2011. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanúgy gondolom, mint Napietus.!
2011. júl. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

23:54-esnek írom:


Attól hogy megbízol valakiben, és ő is elmond mindent, még HIV+ is lehet, csak épp nem tud róla! Én eleve bizalmat feltételeztem. Amúgy érdekesnek tartom a határozott véleményedet...

Kicsit elgondolkodtató! De úgy vélem, hogy nincs igazad. Vagyis kiegészíteném azzal, hogy én pl akkor is élvezem ha nem a nőt, hanem a gumit dugom a nőn keresztül (már bocsi...), de ELSŐ EGYÜTTLÉTnél eléggé rágörcsölök, és már 2 lánynál is előfordult hogy nem ment... Pedig előtte hónapokig nem szexeltem, masztizást se vittem túlzásba.


Másik kérdés. Sőt, sok kérdésem lenne, remélem írsz privit.

De akkor már kifejtem: Ha egy nő nem képes elérni az orgazmust 40-50 perc nyalás (bebizonyosodottan jó technikáról van szó) után sem, és a hüvelyi orgazmust sem éli meg hosszú aktus + felső-középkategóriás pénisszel, akkor arra mit mondasz? Az is azért van, mert nem akarja eléggé?

2011. júl. 2. 00:06
 10/34 A kérdező kommentje:

00:04.

Furán hangzik, de te himsoviniszta vagy. Jó értelemben. Látszik az írásodból hogy a pasi kielégülését tartod KIZÁRÓLAG szem előtt. (ez sem jó ám, gyanítom hogy nincs túl nagy orgazmuskészséged)

Amúgy mi a végzettséged, mit tanulsz a neuronokról??

Hogy biológus nem leszel, az nekem sanszos. Ugyanis a hugycsőbe nem marad 2 napig sperma.

1) a pasi nem tudja 2 napig visszatartani a vizeletet

2) a spermiumok hamar elhalnak a savas pisi-közegben


A más fajta ejakulációt meg úgy értem, hogy vannak pasik (nyilván nem csak én), akiknek nincs előváladékuk. Nem az van hogy nem veszik észre, hanem NINCS. Bár meglepett hogy ezt az érvet nem hoztad fel konkrétan a megszakításos módszer ellen.

2011. júl. 2. 00:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!