Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gumi nélküli szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem a lányokhoz/nőkhöz.


(Fiuk válaszát is várom, de csak TÉNYSZERŰEN, senkit nem kiosztani, senki ne szólja le a másképp gondolkodó/cselekvő embert, mert az meghamisítja a statisztikát! Köszönöm)


Ha párkapcsolatban vagytok, és friss a kapcsolat (nem, nem szexkapcsolatra gondoltam), akkor ha szexre kerül a sor, hányan engeditek, hogy a pasi gumi nélkül hatolhasson belétek? És mondjuk ha nem engednétek, akkor lehet -e mentesítő eset az, ha a pasi nem tud gumiban elélvezni (gumis felvonás után bebizonyosodik mondjuk)?


Statisztikát szeretnék erről, mert kíváncsi vagyok arra, hogy csak én vagyok-e ilyen szerencsés...


2011. júl. 1. 23:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
66%

Ha annyira izgulsz az első előtt, és nem a testi vágy kerekedik felül, akkor még nincs itt az ideje az első alkalomnak. Továbbra is kitartok amellett, hogy baromság, hogy gumiban nem megy. A saját barátomon tapasztaltam, hogy hogy ment neki, mikor igazán akarta már, és mivel tudom, hogy működik a férfi szervezet, és tudom, hogy érintés se kell hozzá, hogy valaki elélvezzen, így lehetetlen, hogy valaki ne tudjon elélvezni gumiban. Ahogy már írtam, agyban dől el minden. Nem mondom, hogy könnyű, de akkor is agyban kell odáig jutni, hogy sikerüljön. Mondjuk valószínűleg az is sokat számít, hogy mit érez az ember az iránt a bizonyos lány iránt...


Hogy egy nő eléri e az orgazmust, megint csak hasonló okokból fakad. Ahhoz nagyon ott kell lenni lelkileg, és agyilag is. Mi 3 éve próbálkozunk, mégse értem soha el a hüvelyi orgazmust. Rajtam is múlik részben, de az is benne van, hogy a párom nem bírja 5 percnél tovább egyféle pózban, amiben én el tudnék menni. De persze szorgalmasan gyakorlunk :) És amúgy se arról szól a szeretkezés számunkra, hogy testileg kielégüljünk, hanem arról, hogy lelkileg... És nálunk is előfordult már, hogy hiába nyalt 40 percen keresztül a barátom, nem tudtam elélvezni, mert túl fáradt voltam hozzá... Ő pedig azért nem hagyta abba, mert imád nyalni, és szeretné, ha mindig átélném én is az orgazmust. Szerencsére már eljutottunk odáig, hogy nem éli meg kudarcként, ha nem sikerül, mert tudja, hogy nem Ő csinál rosszul valamit (hiszen számos esetben bebizonyosodott már, hogy istenien csinálja), hanem én nem tudok eléggé ott lenni agyban... Hasonlóan én is elfogadtam már, hogy van olyan nap, mikor bármilyen régen szexeltünk is, túl fáradt hozzá, és bármit csinálok, nem áll fel neki huzamosabb ideig- én sem kudarcként élem meg, mert tudom, hogy egy férfinak is az agya az elsődleges, ami az egészet irányítja...


Ne haragudj, privit nem írok, mert reggel utazok el, és 3 hétig nem leszek internetközelben, így úgysem tudnék válaszolni.

A válaszaimat a tanultak és saját tapasztalatok alapján írtam.

2011. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy orvosnak tanulok, és speciel szó szerint az volt írva könyvben, hogy a vizeletben is lehet termékenyítőképes spermium, mert marad a húgycsőben egy- egy ejakuláció után. Persze baromi kicsi az esély, hogy tényleg életben marad és termékenyíthet, de nem 0.
2011. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Hu erre most két részletbe reagálnék!


Szerintem nem azért nem élveztem el,mert nem voltam szerelmes. Sőt, pont ellenkezőleg!! Ha nem éreztem volna irántuk olyant, akkor könnyebb lett volna SZEXELNI. Érted?

Meg azért azt se felejtsd ki a számításból, hogy ti a pasiddal már nagyban hancúroztatok, amikor bejött ez a 10 napos kényszerszünet!

Amúgy nagyon lelkesen fújod ezt az érintés nélküli élvezést. Csak azt kifelejted a számításból, hogy olyankor -az ember álmában- bizony más tudatállapotban van! Olyankor ÉREZ bizonyos dolgokat, amik nincsenek is.

Tehát az érzés adott, meg az agyhullámok :D


(ha ilyen jó vagy pszichiátriából illetve neurológiából akkor nagyon jó lenne veled beszélnem, mert van egy feldolgozhatatlan élményem. Félig álom félig valós érzet volt, és nem tudom rá a magyarázatot. Kérlek írj privit)

2011. júl. 2. 00:26
 14/34 anonim ***** válasza:
59%
Nem tanulok se pszichiátriát, se neurológiát, így nem tudnék tanácsot adni. Ahogy már írtam, az eddig tanultak és tapasztaltak alapján írtam véleményt. És azt hiszem, a feltett kérdésre már elég kimerítően válaszoltam, így nem offolom tovább az oldalt.
2011. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
64%
Én jobban szeretem gumi nélkül. Nem megengedem, hanem kezdeményezem, hogy ne azzal csináljuk. Elég gyenge kifogás amúgy hogy valaki nem tud gumiban elmenni, ha tényleg így van akkor valami lelki betegség lehet. De megbizonyosodnék róla, hogy nincs-e betegsége. 21L
2011. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Lelki betegség..? Nem hiszem, a teljesítményorientáció nem betegség, hanem személyiségjel. De mindegy. Is mint írtam, csak az első 1-2 alkalomnál van gond a gumival. (pont akkor...)

Azt még meg szeretném kérdezni, hogy miképpen bizonyosodsz meg arról, hogy a pasinak nincs baja..? Van nálad mini-labor? :D

(amúgy mente a pont, és köszi a választ)

2011. júl. 2. 10:53
 17/34 anonim ***** válasza:
52%

Ha nagyon friss a kapcsolat, akkor nálam még szex sincs. Azt csak egy bizonyos ismeretség, bizalom stb után engedem.

Ha nem akarok babát, akkor SOHA nem szexelek védekezés nélkül, és nekem a megszakítás NEM számít megfelelő védekezésnek. Tablettát nem szedhetek.

Ha tényleg nem menne neki gumiban (ami szerintem egyébként csak hiszti...., hálistennek egy páromnak sem volt még vele gondja), akkor keresnék más megoldást.

De ha előttem sok nője volt az illetőnek, akkor biztos elküldeném nemi beteg gondozóba néhány szűrésre.

2011. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
49%

Huhú akk kérdésre válaszolok: egyrészt bizalom kérdése. Én bízom a barátomban, ha pl lenne vmi betegsége elmondta volna, használnánk gumit. Szintén bizalom, h a megszakításos módszert tényleg jól alkalmazza. Nekem is jó így, gumival (felvenni, levenni, nemjó lecsúszik stb) baj van. Sőt gumival biztonságban érezzük magunkat, ha meg kiszakad gáz van.

Szóval voks a gumi nélkül mellé. 18/L


Am statisztika?

2011. júl. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
68%

én eleve szexbe csak 1-2 hónap járás után megyek bele.

kötelezően óvszerrel.

a betegségtől jobban félek( bizonyítottan fele annyira vagyok termékeny, mint az átlagnők, és vérzékenység miatt nem hagyhatom abba a fog.gátló szedését).

az első barátom szűz volt, nála elégnek éreztem csak a gyógyszer szedését.

mostani barátommal 2 hónapig óvszert használtunk. van róla papírja, hogy egészséges, és előttem 1 évig nem volt nővel, ezért egy éve csak gyógyszerrel védekezünk.

a kapcsolat elején viszont nem fogok megszakításos h.lyeségekben bízni. itt az én életemről, egészségemről van szó, és fiatalnak érzem magam egy gyerekhez(eltartani sem tudnám).

aki meg arra panaszkodik, h nem tud elmenni óvszerben...hát vegye ki, max ráveri a mellemre.

de az biztos, hogy hosszú-hosszú időnek kell eltelnie, míg óvszer nélkül magamba engedem.

20/L

2011. júl. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
68%
Nekem ez a "nem szexelek a kapcsolat elején" meg "soha nem szexelnék védekezés nélkül" olyan iskolában betanult szövegnek hangzik, én is mindig ezt mondtam, amíg nem éltem szexuális életet. :D Aztán jön a nagy Ő... és na mindegy. :D Egyébként az én barátom is állítja, hogy óvszerben nem megy neki, én meg nem hiszem el, de gyógyszert amúgy is kell szednem, így nem is erőltettem.
2011. júl. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!