Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gumi nélküli szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem a lányokhoz/nőkhöz.


(Fiuk válaszát is várom, de csak TÉNYSZERŰEN, senkit nem kiosztani, senki ne szólja le a másképp gondolkodó/cselekvő embert, mert az meghamisítja a statisztikát! Köszönöm)


Ha párkapcsolatban vagytok, és friss a kapcsolat (nem, nem szexkapcsolatra gondoltam), akkor ha szexre kerül a sor, hányan engeditek, hogy a pasi gumi nélkül hatolhasson belétek? És mondjuk ha nem engednétek, akkor lehet -e mentesítő eset az, ha a pasi nem tud gumiban elélvezni (gumis felvonás után bebizonyosodik mondjuk)?


Statisztikát szeretnék erről, mert kíváncsi vagyok arra, hogy csak én vagyok-e ilyen szerencsés...


2011. júl. 1. 23:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó vagyok. Rájöttem, hogy nem ártana valami hasznosat is mondanom. :D Nekem a barátom még a legelején szépen beadagolta, hogy neki ez így nem megy, aztán (akkor pont gyógyszerszünet volt) egy darabig megoldottuk pharmatexszel + megszakítással. Tudom, még így is nagy a mázlifaktor, de hát nagy volt a szerelem. :D (Akkor nem nevettem rajta, ehhez azért kell bizalom. :)
2011. júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
85%

Én szüzen írattam fel az első tablettát, mert nem akartam óvszeren keresztül elveszteni. Közös megegyezés alapján volt, a párom nem szerette a gumit (lekonyult rögtön), de nem kellett győzködnie én már előtte mondtam, hogy tablettát szeretnék (voltak bizonyos körülmények ami miatt mármár betegesen féltem a teherbe eséstől, egyszer próbáltuk gumival, fél percenként kérdezgettem h helyén van e :)).

Azonban azon a véleményen vagyok, hogy ha tinédzsernek olyan lettem volna, hogy korán kezdem a szexet vagy buliból buliba, az biztos, hogy nem megyek bele a gumi nélkülibe. Ha már megérett rá az ember és itt szerintem igen is számít a kor, csak akkor vált az ember. Ennek szimplán az az oka, hogy ilyenkor a nő vállal minden kockázatot.

Hogy lehet e mentesítő...ezzel csak az a baj, hogy a 90% ezeknek a férfiaknak akik mondják h nem megy kamuzik, és egy szinte még gyerek lány aki nagyon szerelmes be is veszi. Ha már jóideje együtt vannak és bebizonyosodik, irány más módszer. De persze itt nem a megszakításosra gondolok, mert annyian bizonygatják h így uralják magukat úgy uralják magukat, azt a részt ami ebben baj lehet nem tudod uralni. De erről épp elég olvasnivaló van felesleges megint leírni.

2011. júl. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Dottorre ***** válasza:
72%
Én évekig gumival csináltam csak mindenkivel, aztán az 1. hosszú távú kapcsolatomban jött az anélküli élet,azóta csak anélkül... volt orvosságos, volt parmatexes, és volt megszakításos. Most már 25évesen, és komoly kapcsolattal úgy vagyok vele, hogy ha véletlenül valami baj lenne, akkor sem lenne gond felnevelni a gyereket, ugyhogy marad a megszakítás. De ahogy már előttem is többen írták, amíg az ember fiatal, fél a nem várt terhességtől (ami egy férfinek is igen nagy felelősség lehet, főleg ha az illető lány úgy dönt, hogy megtartja a gyereked, és felnőhetsz úgy, hogy vagy neveled a gyereked, vagy gyerektartást fizetsz egy fél életen át, bár akkor inkább az elsőt választanám a részemről),egyszóval mindenképp ajánlatos a gumi!!
2011. júl. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Egyik partnerem sem követelte meg a gumi használatát. Csak egynél használtam, egy számomra nem túl fontos kapcsolatban (vigaszpina volt fél évig). Akkor mindenkinek én voltam a "nagy ő", akikkel szexeltem? Ez elkeserít. Eddig azt hittem, volt laza szexkapcsolatom is, de ezek szerint ő is feleségül akart jönni hozzám?!

34/F

2011. júl. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.

Amúgy aki azt mondja hogy a pasik 90%-a kamuzik, mikor azt mondja hogy nem tud gumiban szexelni,azoknak mondanám a következőt: Csajok, mi nem élvezzük a szexet. Az orált egy kicsit igen, a többit szinte nem. Nekünk (legalábbis nekem) CSAK AZ ORGAZMUS nyújt ÉLVEZETET. És ha valóban el tudnánk élvezni attól, hogy egy gumit dugunk meg, akkor már ugyan miért kamuznánk??? Amikor megy, akkor gumival is majdnem ugyan akkorát tudok élvezni, mint nélküle.


Utolsónak írom, hogy: Sorry, de ezek szerint benéztél valamit :D

2011. júl. 4. 09:59
 26/34 anonim ***** válasza:
Te elég bénán vagy összerakva barátom.Mi az,hogy a pasik nem élvezik a szexet?Pont,hogy ti élvezitek jobban és nem a nők.Ne mondd már,hogy amikor dugod a nőt nem érzel semmit..mert úgy elég nehéz lenne eljutni az orgazmusig.Az én barátom pl majdnem megőrül közben..és amikor elmegy..remeg mindene. Akkor biztos nem élvezi ugye?:DSzerintem nálad valami gond van.
2011. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Hát bocs... A pasik -így én sem- szoktunk visítani, mint malac a vágóhídon, meg nem is nyögünk halálhörgész szerűen, amikor tart az aktus. A nők sokkal jobban élvezik szerintem. Ha nem hiszed el, írj ki egy kérdést! :D


Amúgy költői kicsinyítéssel éltem, mikor azt írtam nem élvezem. Persze jó érzés, de nem annyira, hogy nyüszítsek hozzá.


Ne értse félre a szebbik nem képviselője, én ezt nem úgy írtam, hogy gond az, hogy a nők annyira élvezik és olyan hangot adnak hozzá. Sőt mi több, imádom... Csak érzékeltetni akartam, azért használtam ilyen erős szavakat, hasonlatokat.

2011. júl. 4. 11:20
 28/34 A kérdező kommentje:
Jah és orgazmus közben sem szoktam (szoktunk mi fiuk) rángatózni, mint egy zárlatos B.I (énekesnő, aki táncol is)
2011. júl. 4. 11:21
 29/34 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ha szerinted a nők élvezik jobban a szexet,ird be itt gyakorin a keresőbe,hogy : nem élvezem a szexet. Az összes kérdést nő irta ki...és ez csak a gyk..még millióegy nő van,aki senkinek nem mondja el,hogy egyáltalán nem élvezi a szexet.Például én sem élvezem.A nőknek köztudott,hogy nincs annyi idegvégződés a hüvelyben,mert nekünk az a csiklónknál található..Azt meg nem lehet mindig ingerelni szex közben.Országos felmérés bizonyitja: hüvelyi orgazmusa 100 nőből nagyjából 30 nak van ! És igen,a nők nyögnek közbe..énis,pedig nem élvezem.Rengetegen szinlelnek..és ha hiszed ha nem,olyan szintekig képesek a nők megjátszani,hogy észre sem veszed,hogy nem élvezett el..én azért csinálom,mert nem akarom a barátomat megbántani..ott lehet észrevenni ha egy nő elélvez,hogy a hüvely izma 3x-4x összehúzódik..Ezt a férfiak ha minden igaz,érzik a péniszükön,mert azért elég erőteljes.Na én ezt simán megjátszom,mivel a barátom tisztában van vele,hogy a nők orgazmuskor összehúzodnak egymás után többször.Tudatosan megfeszitem a hüvelyizmom,majd elengedem,majd újra összehúzom..ilyenkor jön a kérdés szex után???dobpergééés...elmentél kincsem? persze szerelmem:) keveset tudsz a nőkről barátom.
2011. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
ja és még mielőtt valaki leszólna,hogy miért szinészkedem mint millió másik,a válaszom a következő.Naponta kielégit orálisan a barátom,és mivel ott az inger a csiklót éri,nem panaszkodhatom,megvan az orgazmus:)Ezért nem veszem el a kedvét amikor rendesen szeretkezünk,mert ha nem éli bele magát és látja,hogy nekem nemjó,akkor nem tud elmenni.
2011. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!