Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gumi nélküli szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem a lányokhoz/nőkhöz.


(Fiuk válaszát is várom, de csak TÉNYSZERŰEN, senkit nem kiosztani, senki ne szólja le a másképp gondolkodó/cselekvő embert, mert az meghamisítja a statisztikát! Köszönöm)


Ha párkapcsolatban vagytok, és friss a kapcsolat (nem, nem szexkapcsolatra gondoltam), akkor ha szexre kerül a sor, hányan engeditek, hogy a pasi gumi nélkül hatolhasson belétek? És mondjuk ha nem engednétek, akkor lehet -e mentesítő eset az, ha a pasi nem tud gumiban elélvezni (gumis felvonás után bebizonyosodik mondjuk)?


Statisztikát szeretnék erről, mert kíváncsi vagyok arra, hogy csak én vagyok-e ilyen szerencsés...


2011. júl. 1. 23:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy az én partnereim többnyire őszinték voltak.
2011. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Hát én életemben most hallom először, hogy egy férfi nem élvezi a szexet közben :D Az én párom arcán pedig közben is élvezetet látok, persze, hogy az orgazmus a teljes gyönyör de hát a nőknél is az a tetőpont.

Ezt inkább ne átlagosítsd mindenkire, lehet, hogy te nem érzel túl nagy élvezetet közbe de ezt általánosítani elég nagy kamu. És van ilyen kérdése elég itt is, amik megcáfolják, és szerintem ha ismerőseidet megkérdezed azok is azt fogják mondani, hogy persze h élvezik. Szerintem lehetetlen nem élvezni, max ha nem jó a partner.

2011. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Sajnálom a összes többé-kevésbé színészt. Amúgy a hüvely nem 3-4 szer húzódik össze orgazmus közben, és nem ez az egyedüli jele. Hidd el 12:28, hogy én bizony észreveszem a színészet és a valóság közti különbséget. Persze volt már, hogy nem tudtam eljuttatni a partneremet, volt olyan lány akit sajna egyszer sem (de ez szerintem nem az én hibám...)


Nem kéne ilyen hülyének nézni, főleg nem engem. A 30% meg szerintem a mostani 40-60 éves nők köre miatt lehet 30%. A régi emberek....


Na ezt inkább ne is fejtegessük!

2011. júl. 5. 01:02
 34/34 anonim ***** válasza:
Úristen. Van olyan válaszadó, aki 2 hónap után szexel... Ne csodálkozz, ha az új párod mindig félrekúr!!! Ha nem is tudsz róla, de biztos lehetsz benne, hogy eddig majdnem mindeki megcsalt téged!!! 21. században vagyunk. Ne kelljen már 2 hónapot várni. A mostani párommal már 6 éve együtt vagyunk, de a 3. nap már együtt voltunk. És azóta sem csaltuk meg egymást, pedig velem él, a cégemben dolgozik, a nap 24órájában együtt vagyunk, és nem untuk meg egymást. Minden jó vele. De ha 2 hónapot váratott volna, nem lennénk együtt!
2013. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!