Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha februárban együtt voltam a...

Ha februárban együtt voltam a párommal és kiszakadt a gumi?

Figyelt kérdés
Szóval nem ment el. Rá két hétre csináltam egy tesztet ami negatív lett, aztán még mindig nem jött meg és megint két hét után csináltam egy másikat ami negatív lett, és rá egy napra meg is jött, szóval egy hónap kimaradt. Menstruáció után minden elmúlt ezalatt értem a mellfeszülést stb. Most megint 2 hetet késik. Egyébként mindig 2-3 heteket késik a menstruációm. Mielőtt meg kellett volna jönnie, akkor kezdődtek a mensi előjelei. Az lenne a kérdésem, hogy lehet, hogy a múltkori miatt késik vagyis hogy terhes lennék ? =/
2010. ápr. 29. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A hormonjaiddal van a gond. Ilyenkor orvoshoz kell menni.
2010. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
20%
terhes vagy
2010. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Akkor nem 2-3 hetet késik, hanem egyszerűen csak rosszul számolod ki sztem.
2010. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Voltam már, de azt mondta, hogy majd beáll.
2010. ápr. 29. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
És eszedbe se jutott így a pár hét alatt hogy elmenj dokihoz??? Ennyire felelőtlen vagy? Mi nem tudjuk neked megmondani hogy terhes vagy-e....
2010. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most 16-án kellett volna megjönnie, szóval holnap lesz két hete.
2010. ápr. 29. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az előbb írtad, hogy mindíg késik 2-3 hetet. Akkor ez a mostani miért olyan különös? Szerintem 2 teszt elég kell, hogy legyen. Ja, bizti nem csak elszámolod? Elmehetnél dokihoz, ő megnyugtatna. Vagy tudná mit kell tenni.
2010. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha 2 teszt is - lett akkor nem vagy terhes.Ha nem hiszed el akkor csinálj még egy tesztet.

De ha általában 2-3 hetet késik a kkor nem tudom mitől vagy kiakadva.

2010. ápr. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!