Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan szedjem tovább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem tovább a gyógyszert? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az első levélnél tartok,két hete jött meg a mensesem, szerdán, így bevettem az első szemet. Azóta minden nap pontosan vettem be, de tegnap véletlenül azt a keddi feliratú gyógyszert vettem be amit legutoljára, a 7 napos szünet előtt kellett volna bevennem. Az a kérdésem, hogy ez mennyire baj? Szedjem tovább a gyógyszert úgy,mintha jó feliratút vettem volna be, és 21.szemként azt vegyem majd be amit véletlen kihagytam? Megnő így a terhesség kockázata? Sajnos ezekről nem ír a tájékoztató. Előre is köszönöm!
2010. nov. 10. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a napok vannak feltüntetve, akkor egyfázisú a gyógyszered, teljesen midn1, hogy melyik szemet veszed be, lényeg hogy mindennap egyet. A napok csak segítségként vannak feltüntetve. Úgy szeded tovább ahogy akarod. A terhesség kockázata nem nőtt.
2010. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attól függ hogy minden héten más színű gyógyszer vagy ugyanolyan mind1ik gyógyszer? mert ha ugyanolyan színű akkor szedd tovább ugyanúgy. De mondjuk úgy könnyebb lenne ha elárulod nekünk, hogy milyet szedsz !:)
2010. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
symicia-t szedek, és mindegyik gyógyszer ugyan úgy néz ki. köszönöm a válaszokat :)
2010. nov. 10. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!