Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti tudtok olyan nőre nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok olyan nőre nőként nézni, akik abortuszon voltak?

Figyelt kérdés
Egy nő nem csak attól nő, hogy úgy viselkedik nőiesen néz ki stb. Hanem igenis hozzátartozik nőiességhez az anyaság is. Amelyik nő elmenekül az anyaságtól az nem nő, olyan nőre nem tudnék nőként nézni rá
2013. jún. 19. 16:57
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak olyan helyzetek, mikor egy nő, egy lány a védekezés ellenére is teherbe esik, de még nem készült fel a babára. Akár megélhetési, akár lelki okokból, a kora miatt, a családi háttere miatt, stb. Szerencsére a normális férfiak nagy többsége ezért már a mai világban nem ítéli el őket.

Nem sokan vannak hozzád hasonló véleményen, de ha te nem tudsz rájuk nőként tekinteni, hát ne tekints, ez a te dolgod. Ők meg sokat nem veszítenek vele, ha van is néhány hozzád hasonló hozzáállású ember, szerencsére a többség azért ettől még nőként tekint rájuk.

2013. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
97%
Ennyi erővel az a férfi, aki megszakítással közösül, az már nem is férfi, mert a férfi szerephez hozzá tartozik az apaság?
2013. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező IGEN, teljesen egyértelműen tudnék nőként nézni arra, aki adott esetben a művi abortusz mellett dönt... és jól mondtad a kérdésben, hozzátartozik az anyaság IS... de sok minden más IS. Tehát aki az anyaságnak rendel alá mindent és mindenkit, na arra viszont soha nem tudnék többet nőként nézni, legfeljebb nagyra nőtt anyaméhként...
2013. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 Snooch ***** válasza:
95%

Ja értem... akkor az összes olyan nő, aki egészségügyi okokból soha nem szülhet, aki meddő, az nem is nő, vegyük el tőle az állampolgári jogokat is, minek él az ilyen egyáltalán, ha nem lehet anya, akkor haszontalan.


Gratulálok és mindez 2013-ban... a sötét középkorban éltek ennél felvilágosultabban gondolkodó emberek.


Nem tudom a kedves kérdező férfi vagy nő-e, de mindenesetre tudom ajánlani, hogy menjen, szüljön évente egyet, nevelje fel mind és legyen szuper anyuka, szuper apuka és teljes ember, mert VAN GYEREKE és akkor neki salllatralla az élet, mert VAN GYEREKE és ő NŐ vagy legalábbis NŐ a párja...


Egyébként a megelőzés és a meggátolás mióta nem ugyanaz, a lényegét tekintve? A folyamat lényege így is az, hogy a tabletta meggátolja, hogy a nő teherbe essen, tehát gátolja hogy beteljesítse élete fő küldetését, hogy gyereket szüljön. Én elítélném azt is, aki védekezik, hátha lenne az országban még kismillió állami gondozott gyerek, akiket eldobtak a szülők, de sebaj, mert egy nőből így is anya lett és neki már örök sunshine az élet, mert szült!! Bravó...

2013. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Á, a Kérdező szemmel láthatóan olyan bioinkubátor-izéként képzeli el a nőket, akik azért vannak, hogy az embriókat kihordják, és punktum. Na, hát ezzel szemben a nő az ugyanúgy saját szabad akarattal, személyiséggel rendelkező egyenjogú és egyenértékű emberi lény, ahogy a férfi is az. És képes és jogosult döntéseket hozni a méhe tartalmát illetően is...
2013. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Egy rakás más oka is lehet, ha valaki teherbe esik, védekezés ellenére is. De ma már az sem ritka, ha a leendő Apuka már a színen sincs, vagy lelép, mert bepánikol a felelősségtől, vagy túl fiatal még. Ebben az esetben nem várható el, hogy egy nő egyedül menjen neki a szülői gondoknak, bármennyire is nemes az anyaság intézménye. Vagy extrém eset: Abortuszon esik át, mert megerőszakolták egy házibuliban (amerikai példa). Ráadásul nem is biztos, hogy annak a gyereknek ezzel jobb lesz.

Én, ha ilyen helyzetbe kerülnék, akkor leülnék megbeszélni vele a dolgot, főként annak miértjét, hiszen lehet hogy teljesen jogos oka volt elvetetni, és ettől függetlenül még nagyon is szeretne gyerekeket.


"az nem nő, olyan nőre nem tudnék nőként nézni" - Akkor így jártál, nálad ezen kevesek csoportja kiesik.

Még: Hallottál a hírekben a (ha jól emlékszem) brazil nőről, akinek tudottan súlyos testi fogyatékosan született volna meg a babája, de illegálisan elvetette, azonban az állami törvények börtönnel büntetik az abortuszt, és jogerősen 10 évet kapott.

Gondolkozz egy kicsit, mielőtt ilyen kijelentésekkel dobálózol!


26/F

2013. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

"Amelyik nő elmenekül az anyaságtól az nem nő."


És egy férfi hogy jön ahhoz, hogy véleményt formáljon olyasmiről, amit soha meg sem fog tudni tapasztalni? Besírok. Mikor először elolvastam a leírást világos volt, hogy férfi a kérdező. Szánalom.

2013. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
#47, azért ne ítéljünk, hogy ne ítéltessünk, ne kövessük a kérdező gyakorlatát... én is férfiként írtam be a #45-öt, igen, van véleményünk a nőkről, csak hát én társban gondolkodom, a Kérdező meg bioinkubátorban... ennyi. Végülis joga van hozzá, max a nők jó része meg őt nem fogja férfinak tartani... mert ehhez meg nekik van joguk:)))
2013. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ráírva egy nőre, hogy FIGYELJÉ', ABORTUSZOM VOLT!

Szóval igen, tudnék, és bizonyára tudok is.


Ha meg valakiről tudom, hogy abortusza volt, akkor is tudok.


El nem tudom képzelni, hogy milyen erősnek kell lenni ahhoz, hogy egy ilyen lépést meghozzon az ember, és utána elviselje azt, hogy az embereket így néznek rá, mint te és ilyeneket mondanak. Gondolom, neked sincs semmi fogalmad. Empátia, kis barátom, empátia.

2013. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!