Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen módszereket tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszereket tudtok adni, hogy ne legyek terhes?

Figyelt kérdés
fogamzásgátlás,szex
2013. máj. 7. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Használjatok gumióvszert...
2013. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Ne szexelj!
2013. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legegyszerübb ha nem szexelsz:DD Am mindegyik fogamzásgátlásnál van minimális esély h mégis teherbe ess. de ez jelentéktelen.
2013. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szeretem/szeretjük a szexet a pasimmal,de nincs pénzünk fogamzásgátlóra és az óvszer se olcsó,mert egy csomagba 6 db van,és mi legalább 4-5ször együtt vagyunk egy héten szóval valami olcsóbb dolgot szeretnénk.A negatív kommentekkel kiméljetek,mert attól,hogy nincs pénzünk óvszerre jól érezhetjük magunkat a párommal.Ja és nem 14 éves kis gyerekek vagyunk,hanem 24 L,26F
2013. máj. 7. 09:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy csomag óvszer kb 1K és 3db van benne! Nem olyan drága ha hetente vesztek egy csomagot akkor az 4K havonta. Nem vág földhöz ez senkit sztem!
2013. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát a fogamzásgátláson akartok spórolni...

szólok, hogy egy gyerek drágább! De még egy abortusz is!


Egyébként olcsóbb óvszerből 10-et kaptok 700-ért (masculan). Ez elvileg két heti adagotok, egy hó így 1400.


A spermicidek drágábbak (2000 körül van 12 alkalomra való).


Fogamzásgátló tablettából is találhattok könnyedén olyat, ami 2000 alatt van egy hónapra (bár én nem spórolnék az egészségemen).

2013. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vegyetek patikában, nagyobb kiszerelésű óvszert, nagyon jó árban lehet találni.

Vegyél pesszáriumot (tudom, nem olcsó, de tartós és annyit használod, amennyit akarod)

2013. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!