Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti tudtok olyan nőre nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok olyan nőre nőként nézni, akik abortuszon voltak?

Figyelt kérdés
Egy nő nem csak attól nő, hogy úgy viselkedik nőiesen néz ki stb. Hanem igenis hozzátartozik nőiességhez az anyaság is. Amelyik nő elmenekül az anyaságtól az nem nő, olyan nőre nem tudnék nőként nézni rá
2013. jún. 19. 16:57
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Nő = anyaság!!!!!
2013. jún. 19. 17:24
 32/49 anonim ***** válasza:
95%
Én azt látom, te gyűlölködsz és elítélsz másokat. Sajnálom, hogy vetélésed volt, biztosan megviselt, de kérlek, ne ítélj el másokat, hiszen nem tudhatod, milyen körülmények között hozták meg a döntést. Egyébként nekem is volt nem tervezett terhességem, megszültem, de ettől nem érzem azt, hogy pálcát törhetnék a többi nőtársam fölött, akik nem voltak abban a helyzetben, hogy megtarthassák.
2013. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
83%

Nem te fogod definiálni a nőiességet, már bocs.

Menj valami fórumra okoskodni, mert ez az oldal még egyszer emlékeztetlek, hogy NEM ERRE VALÓ.

2013. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
96%
Te ilyen anyuci pici fia vagy igaz? Aki a leendő párjában is azt látja, hogy majd a nő mosfőztakarít rá, meg majd lepottyant néhány gyereket, hogy el lehessen mondani, van közös produkciója a házasságotoknak. Az ilyenektől mentsen meg az ég, minél több nőt.
2013. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
21%

Basszus, pont azt írtam, hogy nem ítélem el azt, aki abrtuszra megy, csak nem követném a példáját.


A problémám mindösszesen annyi volt, hogy a többiek kezdtek el rögtön mocskolódni, meg leszavazni a véleményemet, amit én nem tettem az övékkel... :D Olvasd már végig a témát, mielőtt véleményt fogalmazol meg :D

2013. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

"Nem te fogod definiálni a nőiességet, már bocs. "

Valóban nem én fogom, ezt erre alkalmasabb szakemberek már megtették (szexuálpszichológusok, evolúciós pszichológusok, biológusok) És igenis nemiség egyi legfontosabb funkciója az utódnemzés.

2013. jún. 19. 17:32
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

" ezt erre alkalmasabb szakemberek már megtették (szexuálpszichológusok, evolúciós pszichológusok, biológusok)"


Most elmosolyodtam.


Na, most viszont ennek örömére igazán takarékra tehetnéd magad. :)

2013. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

34-es

Na a feministák is megjelentek :DD

2013. jún. 19. 17:40
 39/49 anonim ***** válasza:
97%
A társadalom jobban járt volna, ha édesanyád is az abortusz mellett dönt, amikor veled bekapta a legyet.
2013. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
96%

ennek semmi köze a feminizmushoz meg ki tudja még mi a fitty-fenéhez.

valaki(kérdező) megint kinyitotta a száját amiből mint mindig,most is ömlik az okosság miközben meg minden hülyeséget össszehord!

2013. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!