Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti tudtok olyan nőre nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok olyan nőre nőként nézni, akik abortuszon voltak?

Figyelt kérdés
Egy nő nem csak attól nő, hogy úgy viselkedik nőiesen néz ki stb. Hanem igenis hozzátartozik nőiességhez az anyaság is. Amelyik nő elmenekül az anyaságtól az nem nő, olyan nőre nem tudnék nőként nézni rá
2013. jún. 19. 16:57
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Van nő, aki azért nem tud egy férfire férfiként nézni, mert batározatlan. Én azért, mert megtagadta anyaságát. Valaki a határozottságot köti a nemiséghez én pedig az anyaságot kötöm.
2013. jún. 19. 17:15
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
nem, ő képes gondolkodni, hogy időszerű-e gyermeket vállalni, és tesz érte, hogy ne legyen...
2013. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

20-as

Az nem elmenekül az anyaság elöl, hanem meggátolja. az azért más

2013. jún. 19. 17:17
 24/49 anonim ***** válasza:
0%
de amúgy király, hogy az összes hozzászólásomat lepontoztátok :D pedig ez is csak egy vélemény, meg a tietek is. Szegénységi bizonyítvány :D
2013. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
96%

És mégis kit érdekel? Kösd ahhoz, és magyarázd annak, akit érdekel!

Ez az oldal nem arra van, hogy kinyilatkoztasd itt a nyomorult nézeteidet, már elnézést.

Te pedig ezt tetted, hiszen semmi információszerzési/segítségkérési szándékod nem volt. Nem hinném, hogy olyan baromi fontos kérdés számodra az, hogy mások is így gondolják-e.

2013. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
3%
Hú, de nagy lett a szád hirtelen, holott te kezdtétek provokálni a kérdezőt, és véleményt nyilvánítgatni, a veletek ellenkezőt meg azonnal szarnak kell nyilvánítani...nyomorékok
2013. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Egy, az abortuszon átesett nőtől érzelmileg TELJESEN független férfinek meg aztán k.rvára nincsen joga erről nyilatkozni. Ha nem te vagy az, akiből apa lett volna, nincsen jogod ez alapján megítélni egy idegen nőt, akinek volt abortusza. Amíg nem hordtál ki és szültél gyereket férfiként, addig tartsd meg magadnak ezeket a nézeteidet.
2013. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, utolsó, miért nem fogadod el, hogy másnak más a véleménye? miért van benned ennyi gyűlölet?
2013. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
28.-as vagyok, a kérdésem természetesen a 26.-nak szólt.
2013. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
3%

Nem azt nem fogadom el, hogy másnak más a véleménye. Azt nem fogadom el, hogy mások nem fogadják el az én véleményemet ;)

Egyébként én voltam az, akinek volt spontán abortusza, szóval tántalán tudom, miről beszélek...

2013. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!