Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nincs igazam? Nyugtassato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nincs igazam? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés

Szombaton együtt voltam a barátommal és belém élvezett és most parázok....

2hete szedek fogamzásgátlót de félek, hogy teherbe estem...:O

Reggel arra keltem fel hogy hányingerem van és egész nap fájt a hasam.

Volt már valaki ilyesmi helyzetben?

Mit csináljak most? :S

17/L.


2009. okt. 11. 20:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátló másképp működik, olvasd el a betegtájékoztatót... Ha nagyon parázol, irány az orvos, ő vagy megnyugtat, vagy imádkozhatsz... Miért nem mentél el egyből dokihoz, ha nem vagy biztos a dologban? Mert ha 72 órán belül vagy, még létezik esemény utáni tabletta. Mindenesetre nem valószínű, hogy terhes vagy, de meg van rá az esély. A terhességi teszt nem mutatja ki másnap a terhességet, ez butaság. A beágyazódástól számított 3-4 nap után mutatja csak meg, ami kb. 2 hét. De olvass utána, itt is rengeteg ilyen kérdés van. Legközelebb azért gondolkodj, mielőtt... Tudom, mondani könnyű...
2009. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
7%

Teljesen mindegy mit írogat össze-vissza az aszzonykórus.


A természet csodálatos, BÁRMI előfordulhat. Felesleges számolgatni, meg vígasztani, bátorítani. Csak áltatjátok!

Lehet lepontozni.

2009. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
9%
azt javaslom neked hogy orvost vagy legalább patikust kérdezz ezügyben. elég éretlen dolog egy internetes portálon kérdezősködni ilyen dolgokról. HA NEM TUDNÁD EGY EMBERI ÉLET A TÉT TE BUTA LÁNYKA!
2009. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
nem kell lebutázni. nagyon jóól tudom h egy emberi lényről van szó. és ha neadjisten terhes lennék biztos nem vetetném el a gyereket...
2009. okt. 16. 14:37
 25/26 anonim ***** válasza:

ne oltsátok szegényt ezzel az emberi élet dumával, szerintem így is átérzi a dolog súlyosságát.

egyébként a fogamzásgátló típusától függ hogy mikor véd, van ameik csak ez első ciklus után.

nos mint azt már többen említették az ember egy összetett dolog nem lehet tudni a probléma okát, mindenképp fordulj szakemberhez, ne félj tőle, ugyis kötelezi az orvosi titoktartás, szal csak az tudja meg akinek te elmondod

2009. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell aggódnod, nem leszel terhes. Ha a fogamzásgátló tablettát a menses 5. napján kezdik el szedni, akkor 1 hét kiegészítő védekezés szükséges, ha a menstruáció első napján, akkor annyi sem. A menses idejét akkor is érdemes kivárni egyéb egészségügyi szempontok miatt. Nem olvastam végig a válaszokat, de így is feltűnt, hogy kezdődik az abortusz vita. Inkább nem is mondok semmit, próbáld meg kikerülni az abortusztartalmú válaszokat, ne vedd a szívedre. Nem kell félned semmi baj nem lesz, terhes sem vagy, nemhogy abortusz :)
2009. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!