Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyugtassatok meg (? )! (Suprax...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg (? )! (Suprax + Volina)

Figyelt kérdés

Pár hónapja szedem a Volinát. Semmi probléma nem volt vele. Viszont előző levél végénél felfázás miatt kellett szednem Supraxot. Két olyan nap volt, amikor mindkettőt szedtem, a többi ugye a hét nap szünet. Előtte egy héttel nem voltam együtt barátommal. Utána megkérdeztem, mikor mentem gyógyszert íratni, a nő csak annyit mondott, hogy minden antibiotikum gyengíti (mondjuk azt bele szokták írni tájékoztatóba, Augmentin pl), egy hét kiegészítés. Egy hétig még amúgy sem találkoztam barátommal. Most vagyok a következő levél utolsó 3 szeménél, és fájdogál a hasam, és lehet csak beképzelem, de mintha a méhemet is érezném. Meg gyenge vagyok, szédelgek. Sajnos nagyon parás vagyok, mivel óvszerrel sikerült már megjárni. Amúgy mióta szedem egyetlen napot sem hagytam ki, és percre pontosan szedem, kétszer csúsztam fél órát kb. :S

Lehet ez a mellékhatása, vagy teljesen megszokott, vagy bolond vagyok, vagy van reális esély terhességre?

Tudom hülye kérdés, de annyira aggódom és rossz a kedvem emiatt. :( :S


2010. okt. 14. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodj meg!
2010. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Megy a zöld.

2010. okt. 14. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

6. szint:

A gyógyszerek között előfordulhat kölcsönhatás, de ennek jelentősége tisztázatlan vagy elhanyagolható


innen: [link]

2010. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
nem lesz baj, esélyed sincs a terhességre
2010. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy terhes legyél. De azóta már biztos meg is jött rendesen.

Amúgy nekem is az utolsó 7 szemnél van egy enyhe hasfájásom, megjön érzésem, és ez is normális.

2010. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És tényleg... :D

Alapvetően nem vagyok ennyire hülye, csak úgy jött valahonnan... meg eddig tényleg semmi fájdalom nem volt, meg semmi tünet. :S

Meg annyi mindent lehet ezen az oldalon olvasni... :S :/

2010. okt. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!