Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van? Ha igen nyugtassat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van? Ha igen nyugtassatok meg lécci

Figyelt kérdés
Mi még 2 hónapja vagyunk együtt,és készülünk az első együttlétre,és amikor szóba hozom,akkor látszik rajta,hogy nagyon örül.Egyszer megfordult bennem,hogy lehet csak arra kellek neki,de jobban belegondoltam,és szeret engem,és ha egy pasi nagyon szereti a szexet,és a bnője felhozza,hogy már lefeküdhetnénk,akkor melyik pasi nem örülne meg e hír hallatán.Ha szerintetek is igazam van nyugtassatok meg:)
2010. febr. 5. 11:48
 1/7 A kérdező kommentje:
juj azt elfelejtettem odairni,hogy a barátom nagyon szereti a szexet.........szinte szexmániás.Még soha nem csalta meg a bartánőti,mert hűséges tipus.
2010. febr. 5. 11:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ettől megnyugszol igazad van.
2010. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igazadvan.nyugodt vagy?

2 hónap után ugorj vele ágyba aztán ha otthagy ne sírj:)

2010. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor mi is valójában a kérdésed,te tudod?
2010. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is kb. 2 hónap után feküdtem le a barátnőmmel és neki én voltam az első!még sem hagytam ott,mert szeretem őt!az elején ő is félt hogy csak azért vagyok vele,de mondtam hogy ez nem igaz!!!
2010. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz!ha aztmondja hogy szeret az úgyis van!énis ugyanígy éreztem mikor megismerkedtem a páromal,egy év után feküdtem le vele!és azóta eltelt 2év és nagyon boldogok vagyunk!18L és 20F a párom
2010. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, Te alapvetően egy buta és műveletlen lány lehetsz.

Melyik ember nem örül, ha a a párja le akar vele feküdni?

2 hónap után miből veszed, hogy csak a szex kell?

Miért mástól vársz megnyugtatást? A Te életed, a Te döntésed. Nem ismerünk se téged, se a párodat.

2010. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!