Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex kúp peteéréskor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex kúp peteéréskor?

Figyelt kérdés

A peteérés napján pharmatex kúpot használtunk, a párom el is ment bennem.

Másfél hónapja szedek premens tablettát, mert vékony volt a nyálkahártyám.

Tapasztalatok e téren valakinek? Lett valaki hasonló körülmények közt terhes?

4 nap múlva kellene megjönnie, tesztet nem akarok csinálni mert pénzkidobás ilyenkor a terhességi tüneteket meg a nő hajlamos behaluzni(én legalábbis:)), de az biztos, hogy ma reggel voltam futni és utána nagyon húzódott a hasam.

Ja és no para ha jön a baba:)

Köszi a válaszokat!



2013. jún. 11. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont a legjobb barátnőm lett így terhes. Ők azért döntöttek a kúp mellett, mert bogyót nem szedhetett a családjában előfordult trombózis miatt, a párjának pedig problémái voltak az óvszerrel. Lényeg, a lényeg, kúp mellett beleélvezett a párja és az első alkalommal baba lett a dologból. A kúpokat érdemesebb a naptármódszerrel + megszakítással kombinálni, mert önmagukban nem túl hatásosak... Az előnedvvel elbánnak, de mással már nem hinném. :)


Szerintem csak akkor tesztelj, ha már késik pár napot, illetve, ha már eltelt a 14 nap az aktus után. :)

2013. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Érdekes amúgy ez, mert sok olyant lehet olvasni, hogy teherbe esnek mellette. A nőgyógyászom meg arra a kérdésemre, hogy mit gondol a Pharmatex kúpról a következőket válaszolta:

"-Legjobb".

Hát így döntsön az ember...

2013. jún. 11. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdekes orvosod lehet akkor...

Nem kizárt a terhesség, sőt, nem is kifejezetten kicsi az esélye.

Peteéréskor, beleélvezéssel nem sokat ér sajna..

2013. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

keress rá a pharmatex babára,elég sok találatot kiad

amúgy nekem a nőgyógyászom azt mondta hogy legfeljebb akkor használjam ha csak a páromat akarom megnyugtatni hogy nem leszek terhes de gyereket akarok mert semmit sem ér

2013. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen egyébként az a baj, hogy nagyon eltérőek a tapasztalatok. És a tanácsok is...Nekem egy ismerős javasolta, nem is igazán néztem utána, mert annyira nem vagyunk ráparázva, hogy mi van ha becsúszik. De most elkezdtem utána nézni jobban. És már mondtam is az ismerősömnek, hogy azért vigyázzon vele.
2013. jún. 11. 13:52
 6/7 Snooch ***** válasza:

Az én nőgyógyászom azt mondta (mivel gyógyszert én sem szedhetek és néha jó lenne óvszer nélkül), hogy a kúpokat, krémeket akkor használjam, ha nem peteérés környékén vagyok. Peteérés idején viszont mindenképpen óvszer is kellene vagy legalább minimum a megszakítás.

Tehát ebből gondolom én is, hogy nem mernek teljesen erre hagyatkozni. :)

2013. jún. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem lenne dráma ha baba lenne,azért nem vittük túlzásba a védekezést. Vágyunk rá nagyon ,de az esküvőt csak jövőre tudjuk megtartani. Viszont ha most baba lenne,az pont egy csodás szülinapi ajándék lenne;)
2013. jún. 12. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!