Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok a pharmatex-ről?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a pharmatex-ről? Vagy ismertek olyan fogamzásgátlót ami hatásos és nem kell hozzá vény?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami biztonságos , de vényn élkül kapható

2013. máj. 20. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem vált be, mert borzasztóan csíp és használat után a legkörültekintőbb mosakodás ellenére is legalább még egy napig folyik és ragad. Borzalmas!
2013. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bensdorp ***** válasza:
Ami biztonságos és vény nélkül kapható fogamzásgátló, az a kondom (óvszer). A többi lehetőség, amelyhez nem szükséges orvos, azok csak egymással kombinálva biztonságosak (mint a spermicidek, megszakítás, hőmérőzés és a naptármódszer).
2013. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bensdorp ***** válasza:
Elnézést, az óvszer nem fogamzásgátló, hanem védekezési módszer.
2013. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bensdorp ***** válasza:
De egyébként a spermicidek (pl. Pharmatex-termékek) sem fogamzásgátlók, hanem spermaölők.
2013. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bensdorp ***** válasza:
Na jó, teljesen fáradt vagyok, mind fogamzásgátló, megtermékenyülést gátolnak. Pihennem kell. :)
2013. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 who i am ***** válasza:
Pharmatex az nem valami hatékony, sokan teherbe esnek mellette. Nekem az sem tetszik benne, hogy ütemezetté teszi a szexet azzal, hogy előtte már jóval hamarabb fel kell tenni, utána 12 órával később lehet mosakodni, de csak vízzel, nem szappannal. Macerás nagyon!
2013. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!