Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex és óvszer? Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex és óvszer? Mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy a Pharmatex nem éppen megbízható módszer, de nem akarok még tablettát szedni, csak óvszerrel pedig nem érezném magam biztonságban...

2013. máj. 30. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, honnan ez az óvszerfóbia manapság mindenkiben.


Ha csak óvszerben nem érzed magad biztonságban, akkor nyilván félsz, hogy kiszakad. Tegyük fel hogy tényleg kiszakad. Akkor majd nyugodt leszel, hogy ott a Pharmatex, ami nem éppen megbízható? Nem, akkor is íratsz esemény utánit. Akkor minek is a Pharmatex? Egyébként NAGYON ritkán szakad ki az óvszer.

2013. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minőségi gumit kell venni és az nem szakad ki
2013. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Ha a gumi kiszakad, a pharmatex nem sokat ér(hacsak nem élvezett beléd a srác), tehát ha nagyon nem akarsz gyereket, úgy is el kell menned esemény utániért.

De miért szakadna ki?

Lekopogom, de nekem 7 év alatt még egy se szakadt ki, pedig nem évente 2-szer szexelek.

Emellett a pharmatex undorító:D Egyszer próbáltam (megszakítással együtt akartuk), de annyira csípet, hogy a végén nem lett belőle szex.

2013. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!