Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után biztonságos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után biztonságos?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után hat a Yadine fogamzásgátló? Mennyi idő után nem kell óvszert használni fogamzásgátlóhoz? Ma reggel vettem be a 4. darabot.

Esetleg valakinek tapasztalatok a Yadine-val? :)

Előre is köszi :)



2013. ápr. 13. 16:23
 1/2 anonim válasza:

Írhatsz személyes üzit is ha szeretnél, szívesen segítek.. Én 3 évet szedtem és örülök, hogy nem kell többet. És soha többet nem is fogok ezekhez a szerekhez (fogamzásgátlókhoz nyúlni),mert nekem csak rossz volt. Rám nagyon rosszul hatott, de ez személy függő. Nekem folyton-folyvást erős migrénes görcs szerű fejfájásaim voltak. Nagyon fájt a hasam is tőle. stb.. ha jól tudom 2 hónap után véd. De én a Te helyedben a biztonság kedvéért 3 hónapig szedném, az már 100%. S fontos ez nem játék, érdemes inkább túl óvatosnak lenni mintsem megtörténjen a baj. Ügyelni kell ezen kívül a hányásra és hasmenésre. Akkor romlik a védekezőképessége. Ezen a honlapon minden megtalálsz. [link]

Egy előnye volt az ember arca olyan lesz mint a "babapopsi", vagyis nem lesz pattanásod.

De mindent egybevetve, szeretném hangsúlyozni, ezek a mellékhatások csak nálam jelentkeztek, Nálad ettől még nem biztos hogy fog, sőt lehet hogy neked semmi nem lesz.

2013. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális a kérdésed.

Ha a menzeszed 1. napján vetted be, az első naptól véd. Ha a 2-5. napon (itt lehet, hogy 2-7 van, ezt nézd meg a betegtájékoztatóban) vetted be, akkor még 7 napig gumit kell használni.

Azért a biztonság kedvéért nem árt 1-2 hétig gumit használni akkor is, ha az 1. napon szedted be. Bár elméletileg már véd.

2013. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!