Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Első hónapban rendesen szedtem a gyógyszert, a tablettamentes időszakban a 3. napon megjött a menszeszem, a 6. napon még napközben volt egy kicsi, de amikor lefeküdtem a barátommal aznap akkor már nem véreztem. Aggódtam, ezért bevettem 1 gyógyszert, utána megint volt egy kicsi vérzés, majd másnap is, de az azutánin nem. Az első hónapban végig volt jele, tehát volt barna folt. Azóta rendesen szedem. 2 napja egy kicsit fáj a jobb mellem alja, és olvastam, hogy ez lehet a terhesség jele. A barátom nem élvezett belém azon a napon amikor elkezdtem a bogyót, lehet baj?
2013. máj. 27. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, elég kusza a sztori... Tehát akkor rendesen szedted végig a gyógyszer? A szünet után a 8. napon kezdted el szedni újra?
2013. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rendesen szedtem, kb időben, 12 óra se telt el. És a 6. napon kezdtem el újra, amikor szexeltem a barátommal.
2013. máj. 27. 17:02
 3/17 anonim ***** válasza:
Bevettél a 6. napon egy gyógyszer? Vagy a 7.en? Vagy mi van? O.o De hát nem kell csak úgy randomra bevenni egy szemet a szünetben O.o
2013. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nyugi, a tablettamentes 6. nap óta szedem, így ma szedem 6. napja. (a 6os vmi csodaszám: D)
2013. máj. 27. 17:03
 5/17 anonim ***** válasza:
"Az első hónapban végig volt jele, tehát volt barna folt. " Minek volt jele?
2013. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értelek. Nálad nem 7 napos a szünet?
2013. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hogy szedek gyógyszert, és beleavatkozok a természetes működésembe, ez benne van a tájékoztatóban. Ne haragudjatok, csak az idegesség tehet a fogalmazási hibáimról :(
2013. máj. 27. 17:04
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy hamarabb is el lehet kezdeni a szedését újra, nem kell kivárni a 7 napot.
2013. máj. 27. 17:05
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsolom, máskor ne tarts rövidebb szüneteket, csak mert szexeltek a szünetben. A tabi véd abban a 7 napban, nem kell emiatt korábban kezdeni!


Egyébként elméletileg a tabi hatása nem csökkent. Viszont ugye tabi mellett is teherbe lehet esni.... Ennél többet nem tudunk.

De ne magyarázz be magadnak tüneteket. Ha félsz, majd tesztelj!

2013. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak olvastam, hogy az első szünetben nem véd annyira és ezért aggódom. Meg nem szerettem volna bevenni, de ez tűnt "megoldásnak", megijedtem, hogy nincs vérzésem. 20 vagyok és még csak 3 hónapja vagyunk együtt, nem állunk készen gyerekre, mindketten tanulunk.
2013. máj. 27. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!