Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon izgulok, ugye nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok, ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

4. Eve szedek fogamzasgatlo tablettat es most fordult elo velem eloszor olyan,hogy elfelejtettem bevenni. A level elso szemet nem hetfo este 11 koeul,hanem kedd koradelutan vettem be. Aznap potoltam szoval kettot vettem be. Ezutan nem vedekeztunk maskepp a baratommal mert nem gondoltam,hogy problema lehet ebbol. Egy hettel kesobb ugrott be,hogy ez nem jo igy....


Nogyogyasszal beszeltem aki azt mondta kicsi az eselye es ne parazzak nem lesz baj.

De en azert parazok,mivel eppen a tengerentulon vagyok tobb mint 2 ho.apra jottem igy el vahyok keseredve.....


Most hetvwgen kell megjonnie....

Kerlek mondjatok valamit nem birok hetvegeig varni!



2013. máj. 22. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes,de ha kételkedsz csinálj inkább tesztet,mert végül is sosem lehet tudni..:/ :)
2013. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást, csak várni..
2013. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy fogalmaznék, hogy olyan nagyon kicsi az esélye, hogy terhes lennél, hogy addig amig esetleg az ellenkezője be nem bizonyosodik nem izgulnék egyáltalán. Nincs 100%-os védekezési mód, de a tabletta azért elég megbízható.Egy fél nappal vetted be később, ez nem azt jelenti, hogy megszűnt a védelem! Szerintem ne parázz!
2013. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne idegeskedj mert amiatt késhet a menzeszed, így akkor meg mégidegesebb leszel
2013. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Pössencs a pálcára, oszt megtudod!
2013. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!