Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja, április 19-én volt abortuszom. Rá 3 hétre meg is jött,elmentem a dokihoz kontroll vizsgálatra, azt mondta,most már mindent szabad. Szex,ülőfürdő stb. Ennek örömére le is feküdtünk a párommal a napokban,természetesen védekeztünk,óvszerrel,de az kiszakadt. Nem ment el bennem,de gondolom az előváladék,amit az óvszer tartalmazott,mikor kiszakadt,belémkerült. Vegyünk azért egy esemény utánit?? Csak így is fel van borulva a hormonháztartásom a terhesség miatt,ezért nem lenne valami jó,de nem szeretnék még egy abortuszt. Az óvszert is csak egy hónapig alkalmazzuk,felirattam gyógyszert,csak nem tudtam elkezdeni szedni az első menzesznél.
2013. máj. 21. 18:44
 1/7 anonim válasza:
Gratulálok anyuka.
2013. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha minden igaz, az óvszerekben van spermaölő, de ajánlott hogy vegyél be egy esemény utánit.
2013. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el az óvszeres doboz hátulját, rá van írva, hogy spermiciddel be van-e vonva, avagy sem. Én ebben az esetben nem vennék be 72 órás tablettát, de lehet, hogy ez csak az én "merészségem". A te helyzeted nyilván más, hiszen most volt abortuszod, így gondolom szeretnél biztosra menni. Mielőtt a 72 órás tabletta mellett döntenél, én a helyedben beszélnék az orvosommal, hogy egyáltalán bevehetem-e. Ugyanis az abortusz nagyon megterheli és összezavarja a szervezetedet. Lényeg a lényeg, beszélj a nőgyógyászoddal, majd ő ad tanácsot, hogy egyáltalán mit szabad és mit nem. Mellesleg megkérdezhetem, hogy miért volt abortuszod?
2013. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A párommal mindketten tanulunk még,ez volt az egyik ok,ráadásul én Pesten,ő vidéken,illetve nem tudtuk volna megteremteni Neki a megfelelő anyagi hátteret. Szülők nem segítettek volna.:(( Így sajnos kénytelenek voltunk meghozni ezt a döntést.
2013. máj. 21. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, gondolom mekkora lelki trauma ez neked. És azt megkérdezhetem, hogy hogyan sikerült be a baba? Nem védekeztetek, vagy arról is az óvszerszakadás tehetett?
2013. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az meggondolatlanságból alakult sajnos,megszakításos módszert alkalmaztunk,egyetlen egyszer,és ez lett belőle. Hát azt hiszem bőven tanultam belőle,azóta mindenkit óvatosságra intek és kérem,hogy ne csinálja ezt,mert hatalmas testi,lelki trauma! Nem szeretném még egyszer ezt átélni,épp ezért védekezek,dehát ha kiszakad a gumi:( Utána olvastam,hogy sok embernek kiszakadt,aki Masculant használ,azt hiszem,ebben sem bízom többet. Remélem nem lesz baj,max az előváladék..de múltkor is abból lett a baj. Még egyszer nem lennék képes végigcsinálni és nem is akarnám az abortuszt!!
2013. máj. 21. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, nagyon sajnálom... Vannak olyan párok, akik évekig így csinálják és mégis semmi. Nálatok pedig elsőre "becsúszott". Ma is már egy csomó lánynak válaszoltam meg kérdést ezzel kapcsolatban, de haszontalan, folyton játszanak a tűzzel. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de legalább remélem a te esetedből tanulnak majd. Vagy hülyék lesznek és majd a sajátukból. :) Visszatérve hozzád, beszélj egy orvossal mindenképpen és vegyél be egy 72 órás tablettát, ha megteheted!
2013. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!