Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szépen megkérek mindenkit, hogy ne akarjon megijeszteni, éppen eléggé félek amúgy is. Senkivel sem tudom megbeszélni és napok óta szakad rólam a víz, szédülök, enni nem bírok, annyira félek. Tudom, hogy ezek mind csak találgatások és sem a válaszok, sem a terhesség vagy nem terhesség nem biztos, de muszáj kiírnom. Több mint 2 éve szedek fogamzásgátló tablettát, mindig rendesen szedtem, előző hónapban megtartottam a hét napos szünetet, majd a nyolcadik napon bevettem egy tablettát, ez egy csütörtöki nap volt, több tablettát nem vettem be, kérem legyen az most mindegy, hogy miért. Pénteken és szombaton is a barátom belém élvezett, egyszer, egyszer, tehát összesen kétszer. Ez azt jelenti, hogy a menstruáció kezdetétől számított hetedik és nyolcadik és az első és a második tabletta mentes napon. Mennyi az esély? Csak sírok és rettegek, ha ezt most megúszom, soha többé nem leszek felelőtlen. A terhesség kérdése azért merült fel bennem, mert a mellbimbóim érintésre fájnak, azóta, hogy egy hete újra szedni kezdtem a fogamzásgátló gyógyszert, úgyhogy ez lehet ettől is, de nagyon félek, nagyon, nagyon félek.
2013. máj. 13. 21:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Tehát elmúlt a vérzés, elkezdted az új levelet csüt-ön, majd egyből másnap-harmadnap beléd élvezett? Hát én nem akarlak megrémíteni, de elég nagy eséllyel lehet baj. Nemcsak a péntek-szombatból, de ha a szünetben is volt "akció", abból is.
2013. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A szünetben, hogy lehetett volna bármi, mikor a szünetben menstruáltam? Vérzés közben nem csinálunk semmit, nemhogy még belém élvezzen. Ezt a rögtön kifejezést pedig nem értem. Ha valaki rendesen szedi a gyógyszert, akkor a szünetben is védett és utána is mindig, nincs olyan, hogy a levél elején még túl korai. Természetesen az esetemben egészen másról van szó, de akkor sem értem, hogy mit is akar pontosan takarni az, hogy már egyből másnap belém élvezett.
2013. máj. 14. 19:21
 13/22 anonim ***** válasza:
Miért vagy ennyire felháborodva, ha ennyire okos vagy? Normális válaszokat produkáltunk neked, te meg elkezded osztani itt az észt flegma stílusban. Nem mi tehetünk arról, ha feszült vagy, vagy arról, hogy idiótaságot csináltál. Igen is van esélye annak, hogy terhes vagy, vegyél egy rohadt tesztet és nézd meg, vállald a következményeket, ha tetszenek, ha nem.
2013. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felháborodva, minden kérdésre normálisan válaszoltam. Az utolsó válaszoló írt valamit, amit nem értettem, leírtam, hogy nem értem és megkérdeztem mit jelent ez. Ez volt okoskodó és flegma? Nem tudom mi bajod van.
2013. máj. 14. 19:37
 15/22 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint én írtam a legnormálisabb és a legsegítőkészebb választ, de arra nem méltattál, hogy "kösz,b***meg". :)
2013. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ezt valószínűleg azért nem írtam, mert nem káromkodom. Azért nem válaszoltam, mert felhúzott az, hogy nem értem mit akar mondani az, aki utánad írt. Nem merek tesztet csinálni, de tudom, hogy kell. Anyagi okok miatt nem szedtem tovább a gyógyszert, azt hittem még van egy levél, de nem volt és nem tudtam kiváltani, ha túl leszek ezen soha többet nem csinálok ilyet. Próbálok megnyugodni, úgy, ahogy tanácsoltad, tanácsoltátok, de nagyon nehéz, rettentően félek, mert, ha most terhes vagyok, tönkremegy az életem, már ezerszer lepörgettem magamban minden lehetséges variációt, de bármit választok boldog már nem leszek. Sok tünetet most is produkálok, naponta mást de, ha megnyugszom elmúlnak, egyedül a mellbimbókban érzett fájdalom az, ami állandó. Köszönöm a választ és elnézést.
2013. máj. 14. 19:55
 17/22 A kérdező kommentje:
Arra még nagyon kíváncsi lennék, hogy a peteérés a menstruáció első vagy utolsó napjától számított 14. nap körül van e? Mert, ha az első, akkor a péntek és a szombat esetemben a 7. és a 8. napra, ha pedig az utolsó, akkor a 3. és a 4. napra esik és számomra azért egy kicsit ez is megnyugtató.
2013. máj. 14. 20:09
 18/22 anonim ***** válasza:
A női ciklus a menstruáció első napjától kezdődik, így a peteérés a ciklus kb. 14. napjára mondható.
2013. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Te így a rosszabb kategóriába esel. Arról nem beszélve, hogy nem szedted a gyógyszert, sőt, arról sem, hogy a spermiumok 3-5 napig vígan éldegélnek a női szervezetben, stb. stb...
2013. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Na, mi van veled?
2013. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!