Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szépen megkérek mindenkit, hogy ne akarjon megijeszteni, éppen eléggé félek amúgy is. Senkivel sem tudom megbeszélni és napok óta szakad rólam a víz, szédülök, enni nem bírok, annyira félek. Tudom, hogy ezek mind csak találgatások és sem a válaszok, sem a terhesség vagy nem terhesség nem biztos, de muszáj kiírnom. Több mint 2 éve szedek fogamzásgátló tablettát, mindig rendesen szedtem, előző hónapban megtartottam a hét napos szünetet, majd a nyolcadik napon bevettem egy tablettát, ez egy csütörtöki nap volt, több tablettát nem vettem be, kérem legyen az most mindegy, hogy miért. Pénteken és szombaton is a barátom belém élvezett, egyszer, egyszer, tehát összesen kétszer. Ez azt jelenti, hogy a menstruáció kezdetétől számított hetedik és nyolcadik és az első és a második tabletta mentes napon. Mennyi az esély? Csak sírok és rettegek, ha ezt most megúszom, soha többé nem leszek felelőtlen. A terhesség kérdése azért merült fel bennem, mert a mellbimbóim érintésre fájnak, azóta, hogy egy hete újra szedni kezdtem a fogamzásgátló gyógyszert, úgyhogy ez lehet ettől is, de nagyon félek, nagyon, nagyon félek.
2013. máj. 13. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
van rá esély, de számot nem tudok írni
2013. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
ha tényleg rendszeresen szedted, ilyen hosszú ideje, akkor meglehetősen csekély. a zérus felé korrigál az esélye
2013. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%

"napok óta szakad rólam a víz,"


Szépen irány a belgyógyászat, mert nem terhes vagy, hanem magas a cukrod.A másik tűnet is megáll rá. Még pedig nem kicsit.

2013. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Inkább idegeskedsz 1-2-3 hetet, minthogy elmenj egy nőgyógyászhoz, aki velünk ellentétben nem csak hülyeséget fog neked összehordani? Amúgy lövésem sincs mennyi az esélye, de ezzel kb így lesznek az utánam válaszolók is.
2013. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos én sem tudom de szerintem a fogamzásgátlótól fáj a melled mert a terhesség jelei ilyenkor nem jelentkeznek még. Szerintem nyugodj meg. Ne idegeskedj mert rosszabb lesz tudom nehéz nem annak lenni bárki mondja, de próbálj meg és később végezz tesztet vagy nőgyógyász.
2013. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
sajnálom de ez nem a star wars
2013. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan lettem terhes, ennyi idő múlva még nem nagyon érezhetnéd a terhesség hatását.

Megnyugtatlak, kicsi az esélye.

2013. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat és, hogy máris ennyi van, de főleg azt, hogy nem azt kaptam, hogy biztosan terhes vagy, a Star Wars-os választ kivéve, mindenkit felpontoztam. Borzalmasan félek, így talán még sosem féltem, azért nem mentem eddig nőgyógyászhoz, mert egyrészt alig két hét telt el, másrészt pedig, mint ahogy már említettem, nagyon félek és nem tudom mit csinálnék, ha azt mondaná, hogy tényleg terhes vagyok. Szeretnék megnyugodni, de nem tudok.
2013. máj. 13. 22:04
 9/22 anonim ***** válasza:
bizonyára nem érted a válaszom, de sebaj..
2013. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, hogy rohadt nehéz, hiszen én is voltam már hasonló helyzetben, de az első és a legfontosabb dolog az, hogy megnyugodj. Hiába szakad rólad a víz, hiába szédülsz, stb., csak saját magadat készíted ki és teljesen tönkreteszed magadat mind lelkileg, mind idegileg. Ez a túlzott idegeskedés ráadásul arra is vezethet, hogy elkezdessz terhességi tüneteket produkálni, pedig lehet, hogy nem is vagy terhes.

Nos, szerintem annyi szerencséd lehet, hogy már huzamosabb ideje szeded a gyógyszert, így reménykedj, hogy talán annak a hatása miatt nem leszel terhes. Várj a legutóbbi aktus után minimum 14 napot és tesztelj egyet reggeli első pisiből. Ha a teszt -, fellélegezhetsz kicsit. Ez sokat fog segíteni a lelkeden, hidd el.

Máskor ne csináljatok ekkora felelőtlenséget. A te dolgod, hogy miért nem szedted a tablettát, de, ha máskor is ilyen fordul elő, akkor védekezzetek óvszerrel, mert gondolom most már te is mérlegelted, hogy nem éri meg...

2013. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!