Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Védekeztünk mindenig a barátommal, soha nem történt semmi gond, mégsincs menstruációm három hónapja. Csináltam egy csomó tesztet, negatívak lettek, legfeljebb szellemcsík volt rajtuk. Voltam UHnál is, ott sem látszott semmi. Van esély,hogy terhes legyek még azért? Vagy mitől késik ennyit a menstruációm?
2013. febr. 14. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy ennyit késik, nem feltétlenül jelenti, hogy terhes vagy, ne beszéld be magadnak rögtön! Ne idegeskedj! :) Ha gyógyszert szedsz, akkor az okozhatja ezt simán. De ha más fogamzásgátlást választottál, akkor javaslom, hogy menj el orvoshoz, mert akkor valószínűleg valami nőgyógyászati probléma adódott, ami miatt késik. De a lényeg, hogy nem vagy terhes! :)
2013. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
óvszerrel védekeztünk. tudom, a stressz miatt is késhet, és stressz az volt most elég, de akkoris...
2013. febr. 14. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha UH-n nincs terhesség, és a teszt is negatív, hogy lennél terhes?

Nem vagy terhes. De azért a 3 hónapos kimaradás nem igen normális.

2013. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen parázol és attól is késhet. Vagy nem ez a fiú az igazi (mármint nem érzed eléggé biztonságban magadat mellette), vagy igen ő az és megérti, hogy jobb lenne "visszalépni" a pettingre.
2013. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!