Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom mit csináljak, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak, ti mit tennétek a helyemben vagy mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Áprilisban leszek 14 éves, a barátommal pedig már együtt vagyok egy éve és nagyon szeretjük egymást, le is feküdnék már vele, bár ő azt mondja tud még várni... És én attól az egytől félek, hogy mi van ha véletlenül kiszakad az óvszer, akkor, hogy menjek 13 évesen nőgyógyászhoz, hogy írjon fel valami esemény utánit tablettát, kivág onnan. :-S Nem tudom mit csináljak, de én nem bírom még ki fél évig. :-S

Légy szíves csak olyanok írjanak akik tényleg próbálnának segíteni, az olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi, hogy túl korai és, hogy ne csináljam, milyen hülye vagyok, hogy már ilyeneken gondolkozok, még Barbie-znom kéne... Köszönöm. :-)


2009. szept. 30. 15:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss de itt ha jól tudom nem a helyesírás számít vagy tévedek ? XD
2009. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én csak öszinte vagyok és ami a szivemen az a számon nem fogok disztingválni!Akinek tetszik tetszik akinek nem az mennyen aludni!
2009. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

de én nem bírom még ki fél évig. :-S

ha ha röhög a vakbelem.. el sem tudod képzelni mennyire nevetségessé teszed magad azzal,hogy 13 évesen ennyire viszket a p.csád és még reklámood is...menstruációd van már?melled? GYEREK VAGY

2009. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én nem foglak leosztani, kioktatni, vagy bármi ilyesmit, de biztos vagy benne, hogy nem tudsz addig várni, amíg megfelelően tudsz majd védekezni? Fogamzásgátlót is csak szülővel együtt kaphatnál, de gondolom, nekik nem mondanád el a világért sem... Ezért vagy még tényleg éretlen. 13 és fél évesen tényleg úgy érzed testileg és lelkileg is érett vagy rá? Még ha igen a válaszod, akkor sem tudsz megfelelően védekezni! Fél évet minimum bírj még ki, kérlek!
2009. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Édes Istenem, hogy lehet ennyire idióta valaki, hogy nem bírja felfogni, hogy nem vagyok kíváncsi a hülye véleményére. Fogalmad sincs, hogy milyen a kapcsolatunk és mit miért akarok tenni és igen van menstruációm és mellem is. :-@ Világosan kiírtam, hogy ilyenek ne válaszoljanak akik csak ezt tudják írni, hogy gyerek vagy meg hasonlók mert nagyon leszarom a véleményüket, hogy én milyen hülye vagyok meg stb. :-@


Utolsónak köszönöm a válaszát, hát igen valószínűleg várni fogok addig mert így képtelen lennék rá, hogy attól rettegek, hogy terhes lehetek. :-S És amúgy is az a tipikus olyan ember vagyok aki be tud magának beszélni minden hülyeséget... :-D

2009. okt. 3. 13:54
 16/18 anonim ***** válasza:
10:24 totál igazad van !
2009. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ehhh, mégis mit vártál, mit irjunk? hajrá, kislány, ez az csak d.ugasd magad 13 évesen, aztan 20 éves korodra kiégett vénlány leszel. nem hiszem h érett vagy lelkileg. a szex az nem csak annyi h a baratodnak feláll, te benedvesedsz, elfog a hév, és durr bele, a közepébe. érzelmi alap is kell, és megfelelő LELKI!!! érettség. amig az nincs meg, nem sokat ér.
2009. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
jajaja tiszta gázvagy
2009. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!