Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem jutok 1ről a 2-re, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jutok 1ről a 2-re, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az lenne a következő kérdésem,hogy most szedtem elsőnek fogamzásgátlót(jangee),most szedtem be az első levelet.viszont nem az 1.szemtől kezdtem szedni,hanem a 3.tól.azért a 3.tól kezdtem el szedni mert nem akartam hétfővel kezdeni mivel akkor csütörtök volt.A menzeszem ekkor a 3.nap volt meg.A barátommal az 5.nap voltunk együtt,belém élvezett.Viszont előző hónapban 72 órás tablettát vettem be.Azt szeretném tudni,hogy mennyi az esélye,hogy így terhes legyek?Most vagyok a 7 napos szünetben,még 2nap van hátra viszont még mindig nem jelentkezett a menzeszem.Szeretnék normális válaszokat kapni,nagyon fontos lenne ez nekem.Előre is köszönöm
2011. ápr. 20. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Hú ember...

Az 5. napon ha a 3.-on kezdted még tutira nem hatott a tabletta. Egy 72 órás pedig a következő hónapban megspékelni egy levél fogamzásgátlóval..szépen odacsaptál a hormonrendszerednek. Vegyél egy terhességi tesztet, mert esélyes, hogy terhes vagy, de annak is van esélye, hogy ettől a hormon-bombázástól kicsit meggajdult a szervezeted...


Ezt a csütörtökös sztorit viszont nem értem...ott kezded el a levelet szedni, ahol akarod ha egyfázisút szedsz...

2011. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!