Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezés. Késik a menzeszem. Mit tanácsoltok? Nem hiszem, de aggódom: Terhes lehetek? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég vesztettem el a szüzességem. A párommal a megszakításos közösülést választottuk. A helyzet az hogy pár napja késik a menstruációm és tanácstalan vagyok. Mint mondtam megszakításosan "védekeztünk" de azóta ideges vagyok. :/ Olvastam h az előváladéktól is teherbe lehet esni. Nem egy barátnőm megszakítással védekezik, nem esnek teherbe... Pár napja késik a menzeszem és aggódom. Örülnék ha kapnék választ lehetőleg tapasztaltabb személyektől.:) Előre is köszi.


2010. jún. 29. 13:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg pár barátnőm igy " védekezett ", aztan meg mehettek abortuszra.. és igen, az előváladéktól is teherbe lehet esni. csinalj 1 tesztet, az aktus után 2 héttel.. és máskor normalisan védekezz.
2010. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

leírtam már párszor, leírom újra, lehet lepontozni, meg nyolc szavas "okos" válaszokat adni.


maga az előváladék NEM tartalmaz spermiumokat. következésképpen csak előváladéktól NEM tudsz teherbe esni.


Viszont!

gondolom megszakításos védekezést alkalmaztatok, ha nem is, ennél a példánál induljunk ki abból.

itt nagyjából kétfelé osztatjuk a veszélyforrásokat:

I.

Tehát a srác az aktus előtt nem ejakulált, így nem lehetnek spermiumok a húgycsövében, prosztatájában. ekkor bátran nekiveselkednek az aktusnak a fiatalok. mikor közeledik a finálé, a srác kiveszi, lehet kapkodva fölöltözni.

Csakhogy! a férfiaknak általában nem titkolt célja, az aktus elnyújtása, viszont fiatalon, tapasztalatlanul még nem teljesen ura az ember a testének. a kamaszutra leírja ugyebár, hogy a férfi képes orgazmusra ejakuláció nélkül, és ez fordítva is igaz. megeshet, hogy ilyen helyzetben a férfi sikeresen elodázza az orgazmusát, viszont túl közel járt hozzá, és ondó kerül a prosztatájába, húgycsövébe. Ez már simán célba érhet az előváladék segítségével – bár ennek roppant kicsi az esélye, de megtörténhet. Az aktus befejezése ilyenkor is ugyanúgy zajlik, tehát nőként gyakorlatilag semmilyen módon nem tudod ezt kivédeni, nem fogod észrevenni, sőt, adott esetben a partnered sem lesz tisztában a helyzettel, és nem fog szólni, hogy nem ártana tablettát bevenned. „Bízz bennem!” hallottátok már párszor, nem igaz? Akkor bíztatok, most meg parázhattok, hátha nem volt ügyes.

II.

Említettem, hogy a cél az orgazmus elodázása, ezáltal az aktus időtartamának megnövelése. A korai magömlés megakadályozásának egy közismert módja, hogy aktus előtt pár órával a férfi önkielégít, és így az aznapi második orgazmus elérése már tovább tart. (ugye nem kell mondanom, hogy ezt letagadjuk? Fölösleges faggatózni.)

Ugyanilyen helyzet az, ha egy befejezett aktust röviddel utána egy újabb aktus követ.

Ha tehát a férfi nem sokkal az aktus előtt ejakulált, maradhatnak élő spermiumok a húgycsövében, amik a korábban említett módon szintén „hazaérhetnek”.


Külön nagyon nem térnék ki arra az esetre, mikor a férfi ittasan megy bele a dologba, így érthető módon nem igazán ura a tetteinek.

Konklúzió:

A megszakításos védekezés is védekezés, csak épp nem árt hozzá, hogy a férfi tudja, hogy mit csinál. A Párommal mi is gyakran alkalmazzuk, személy szerint bánom, és haragszom a páromra azért, mert már közös szexuális életünk elején is rendkívül ellenezte a gumit. Én szűzen kerültem vele össze, és világ életemben gumipárti voltam. Akkor, tapasztalatlanul, gumi nélkül belemenni egy aktusba felelőtlen volt részemről, elismerem – ilyenkor odafigyeltem, hogy sokat pisiljek két aktus között.

A fentiekből remélem világosan látod, hogy miért mondja mindenki, hogy igen, teherbe eshetsz az előváladéktól is.

Én egy kicsit egyszerűbben fogalmazok: ha éretlen hülyék vagyok, húzzatok! Gumit, vagy vissza legózni.

2010. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
de, az előváladékban is lehetnek életképes spermiumok.. éppen ezért nem biztonsagos. ez nem védekezés... ez tod h mikor jó? ha nem gond, ha jön a baba.. de nektek gond, és nem is értem, h h lehettek ennyire felelőtlenek..
2010. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is így sikerültem be!!! Csak az én szüleim direkt nem védekeztek máshogy. Úgy voltak vele: Ha jön jön. Butaság volt amit csináltatok. Dehát azt mondják h aki hülye...
2010. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
erre az orvosok is csak azt tudják mondani, h észt senkinek se tudnak adni.. basszus.. csinalj majd tesztet. és ha meg is jön, nem garancia, sajnos..
2010. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

13:30 nál a pont, DE megszakításos védekezés akkor sem szüzesség elvesztésére való, hacsaknem egy jóval idősebbel veszíted el, aki ura a testének !!!!Bár kötve hiszem, hogy őket is egy szűk szűz punci nem bolondít meg !

és igen az előző ejakulációból visszamaradt spermától lehet teherbe esni megszakításos védekezésnél!

ez azoknak a pároknak jó, ahol a pasi ismeri a testét már jó rég óta , össze vannak szokva a párok és igen nem veri ki szex előtt a pasi !

Nekünk ez évekig bejött, hozzá teszem a párom multiorgazmusos, ami növelte az esélyt , hogy nem lesz gond !

26/L

2010. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mi az, hogy multiorgazmusos?
2010. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
kérlek, ne mondj már neki olyat, h nektek ez évekig bejött, mert azt fogja hinni, h ez 1 biztos módszer.. közben meg nem az!!!!
2010. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

na, itt az orvos válasza, remélem, h ez majd minden kételyt eloszlat.. 50 % csak a hatásfoka, és az rohadtul kevés..


Tisztelt Doktor Úr!


Megszakításos védekezés. Késik a menzeszem. Mit tanácsol? Nem hiszem, de aggódom: Terhes lehetek? :/


Nemrég vesztettem el a szüzességem. A párommal a megszakításos közösülést választottuk. A helyzet az hogy pár napja késik a menstruációm és tanácstalan vagyok. Mint mondtam megszakításosan "védekeztünk" de azóta ideges vagyok. :/ Olvastam h az előváladéktól is teherbe lehet esni. Nem egy barátnőm megszakítással védekezik, nem esnek teherbe... Pár napja késik a menzeszem és aggódom. Előre is kösziönöm..


udv.



A megszakítás nagyon rossz módszer, a hatásfoka nem több, mint 50%. Előbb-utóbb terhesség lesz belőle. Kérem gondolják át a dolgot! Hüvelyi pesszáriumot jobbnak tartanék.

2010. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Figyelj kedves előttem szóló,igen, nekünk bejött 4 évig, de NEM TIZENÉVESEN ÉS HÁZASSSSÁÁÁÁGGGGBBBBAANNN!!!!

Ha így fogja csinálni továbbra is akkor egy nagy marha !!

és nem én leszek a hibás érte és nem azok akik itt az oldalon írnak válaszokat !


ÉN felelőségteljesen szexeltem tiniként, vagyis 17 kezdtem és szedtem fogamzásgátlót, plusz addig amíg nem bíztam a pasiban óvszer !Nem volt még ennyi lehetőség sem, hogy mint most mégis tudtam mi az, hogy védekezés !


A multiorgazmusos férfi és nő is van ! ami azt jelenti , hogy a férfi egy aktus során több orgazmusra képes mielőtt ejakuál!és ez tanulható ! A multi nő is képes több orgazmusra egy aktus alatt és ez is tanulható !

26/L

2010. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!