Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezés, sztek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
na én arról szeretnélek kérdezni titeket hogy mi a véleményetek? ki védekezik igy? mióta? mien gyakran? ki az aki már igy lett terhes? stb szal ugy minden érdekelne. tudom ez nem védekezés az ezen kivüli dolgok érdekelnek. (én nem igy csinálom, ezért érdekel)
2010. okt. 28. 13:43
1 2 3
 1/22 Moonwish ***** válasza:
45%
Én mindig igy csinálom :P, utálom a gumit, olyan természetellenes. Igaz volt pár bnőm aki gyógyszert szedett, meg az első az még gumival volt, de azóta mindig igy. Meg lehet oldani, ha odafigyel a pasi, akkor csak fertőzést kaphatsz el. Bár aztmondják az előváladékban is lehet ivarsejt. Valahol utánanéztem, úgy van ez, hogy mikor elmegyünk akkor marad a farkunkban egy kicsi, abban a vezetékben ahol jött. És az előváladékkal együtt ez ki tud jönni. Namármost a spermium 24 óráig életképes, vagyis ha előtte 24 órával nem ment el (recska is számít) akkor elméletileg nem probléma. Az igazság, hogy nálam pl volt hogy több menet egymás után és ott biztos nem volt 24 óra szünet, viszont évek óta így csinálom és eddig nem volt gond.
2010. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Én most vagyok 22. Amióta együtt voltam az első nővel az első komoly kapcsolatomban 6 éve, azóta csinálom megszakítással. Ennek ellenére nem ajánlom senkinek, mert nem biztonságos, bár nekem soha nem volt belőle bajom. 22/f
2010. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Tinker Bell ***** válasza:
66%

Mi mostanában így vagyunk együtt kb. heti 4x vagy többször. Ez olyan két hónapja tart, amióta abbahagytam a fogamzásgátlót. Nálunk mondjuk nem lenne probléma, ha becsúszna a baba. Hormontartalmú fogamzásgátlót már nem akarok, zokniban meg ugye nem mosunk lábat....


=o)

2010. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kétféle ember használja: aki felelőtlen, és akinek nem gond egy becsúszott baba. Én azért sem szeretem, mert csak megbízható(értsd biztosan nem nemi beteg) partnerrel lehet csinálni, és miatta kimarad a (számomra) legélvezetesebb rész, a punciba élvezés(akár óvszerrel is). Így mindig ki kell húzni, és az megszakítja a folyamatot.
2010. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mindkét gyermekem így született, aztán felhagytunk ezzel a módszerrel, de nem is a legideálisabb módja a védekezésnek!!!
2010. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

A férfiak gyakori mondata ez: "Majd vigyázok, időben kiveszem." Aztán mégsem sikeredik időben kivenni.

Na ezt eljátszani minden szex alkalmával kész öngyilkosság.

2010. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy gondolom,hogy egy érett férfi tényleg időben ki tud szállni...Ugyanakkor az előváladékban is lehet spermium, én is így készültem 23 éve....:) Ennek ellenére én is így védekezek, de ovulációs tesztet is használok és természetesen hanyagoljuk a közösülést, amikor peteérésem van!Szerintem önmagában necces, de ha használsz még mellette valamit, akkor...Amúgy meg ha jönni akar a baba úgyis jön, tök 8,hogy tabit szedsz, vagy gumizol vagy csak megszakítod a dolgot....
2010. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Mi is jó ideje így csináljuk, heti 4-5-ször, eddig nem volt baj. Felelőtlenség, de a többi védekezési mód nem jön be. Gumi szar, hormonokat nem akarok szedni. Csak ez maradt..
2010. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Mi 1 éve csináljuk így, heti rendszerességgel és eddig nem volt gond. Nagyon fiataloknak semmiképp nem ajánlanám, mert egyrészt a fiatal fiúk nem biztos hogy időben ki tudják húzni, másik pedig hogy nagyobb gáz mondjuk 15 évesen teherbe esni, mint mondjuk 23.
2010. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Ismerősöm így lett terhes.....
2010. okt. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!